Правильна посадка цибулин фрітіларії - це запорука того, що навесні ваш сад буде ароматним, пишним і квітучим. Висаджувати сорт Michailovskyi потрібно в кінці серпня, початку вересня. Ділянка повинна бути злегка затемнена, але з доступом до сонячного світла. Фрітілярія люблять вологу і не переносять протягів, зверніть особливу увагу на ці нюанси при виборі ділянки. У посадці треба дотримуватися таких правил:
-
перед посадкою ґрунт потрібно обробити мінеральними добривами;
-
глибина висадки посадкового матеріалу - 20-25 сантиметрів;
-
ямки з рослинами треба рясно засипати землею і торфом.
Щоб цибулини легко пережили морози, ділянку можна вкрити листям до початку весни.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Країна виробник | Нідерланди |
| Тип посадкового матеріалу | Цибулини |
| Користувальницькі характеристики | |
| Бренд | Флориум |
| Вид | Фритиллярия |
| Вологість грунту | Суха |
| Час доставки | Відправка рослин здійснюється в ідеальний період для посадки рослин. Рослини, які потрібно висаджувати восени доставляються в період з 15 Вересня. Весняні рослини відправляються з 29 Березня. |
| Час посадки | березень |
| Час цвітіння | березень |
| Висота рослини | 20 см |
| Глибина посадки | 5 см |
| Діаметр квітки/плода | 0-5 см |
| Запах | Так |
| Зона морозостійкості | Зона 3-4 |
| Кількість в упаковці, шт | 3 |
| Місце посадки | Для клумби, Для горщиків, Для саду, Польові/лугові |
| Місце посадки | Сонце |
| Мінімальна сума замовлення | 200 грн. |
| Забарвлення листя | Зелені |
| Період посадки (закінчення) | листопад |
| Період цвітіння (закінчення) | листопад |
| Підходить під зріз | Так |
| Розмір посадкового матеріалу | 5+ |
| Відстань між рослинами | 5 см |
| Умови поливу | Рідкісний |
| Колір квітки | Різнобарвний |
Інформація для замовлення
- Ціна: 191,95 ₴





