Посів. Столовий буряк досить вимогливий до тепла в порівнянні з іншими коренеплодами. Оптимальна температура для його розвитку 15-23 ° С. При регулярному поливі і підвищеній температурі дає високий урожай. Насіння починає проростати при 5-6 ° С. Сходи ушкоджуються при 4 ° С морозу, а вийняті з землі коренеплоди - при 2 ° С морозу. Буряк вимогливий до світла, не особливо вимогливий до вологи, але не можна допускати пересихання ґрунту. Буряк сіють у березні-квітні і на початку червня. Посів роблять рядовим способом, на відстані 20-25 см між рядами при глибині загортання в 2-3 см.
Догляд. Буряк необхідно проріджувати. Посіви проривають коли у рослин розвинуться 3-4 справжніх листа, залишаючи відстань між рослинами в 10-12 см. Потребує розпушування, в посуху - поливу.
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Країна виробник | Нідерланди |
| Користувальницькі характеристики | |
| Бренд | ТМ Садиба Центр |
| Вид | Насіння буряка |
| Вологість грунту | Помірно волога |
| Час доставки | Відправка рослин здійснюється в ідеальний період для посадки рослин. Рослини, які потрібно висаджувати восени доставляються в період з 15 Вересня. Весняні рослини відправляються з 29 Березня. |
| Час посадки | березень |
| Час цвітіння | червень |
| Висота рослини | 25 см |
| Глибина посадки | 5 см |
| Діаметр квітки/плода | 5-10 см |
| Запах | Немає |
| Зона морозостійкості | Зона 7-8 |
| Кількість в упаковці, шт | 200 |
| Місце посадки | Для саду |
| Місце посадки | Сонце |
| Мінімальна сума замовлення | 200 грн. |
| Забарвлення листя | Багатоколірні |
| Період посадки (закінчення) | квітень |
| Період цвітіння (закінчення) | квітень |
| Підходить під зріз | Немає |
| Відстань між рослинами | 30 см |
| Тип садивного матеріалу | Насіння |
| Умови поливу | Рідкісний |
| Колір квітки | Червоний |
- Ціна: 38,95 ₴



