Для того, щоб цикламени Hederifolium активно росли та розвивалися, необхідно правильно вибрати місце для посадки та забезпечити якісний догляд. Ділянка повинна бути без прямих сонячних променів і сильних поривів вітру. Кращим варіантом буде півтінь під кронами дерев. Ґрунт вибирайте дерновий, листовий, з вапняним щебенем.
Починати висадку бульб потрібно восени з попереднього удобрення ґрунту азотними речовинами. Посадковий матеріал висаджується на глибину 5 см. Відстань між лунками варто зберігати в 10 см. Зверху лунки потрібно засипати землею.
Поливати рослини треба рясно в період цвітіння. В інший час досить підтримувати ґрунт злегка вологим. Сухе листя і квітки прибирайте. З настанням холодів укрийте ділянку листям дерев.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Країна виробник | Нідерланди |
| Тип рослини | Квіти |
| Рід рослини | Цикламен (Дряква) |
| Тип посадкового матеріалу | Цибулини |
| Тривалість життя | Багаторічні |
| Відношення до світла | Світлолюбні |
| Колір | Рожевий |
| Додаткові характеристики | |
| Холодостійкість | Так |
| Укриття на зиму | Потребує укриття |
| Посухостійкість | Ні |
| Висота дорослої рослини | 50 см |
| Кількість в упаковці | 1 шт. |
| Користувацькі характеристики | |
| Забарвлення листя | Багатоколірні |
| Вид | CS Weijers |
| Місце посадки | Для клумби, Для горщиків, Для саду, Бордюрні |
| Розмір посадкового матеріалу | 15/20 |
| Відстань між рослинами | 10 см |
| Висота рослини | 40-50 см |
| Час цвітіння | червень |
| Діаметр квітки/плода | 0-5 см |
| Колір квітки | Рожевий |
| Кількість в упаковці, шт | 1 |
| Глибина посадки | 5 см |
| Період цвітіння (закінчення) | листопад |
| Умови поливу | Помірний |
| Вологість грунту | Помірно волога |
| Період посадки (закінчення) | листопад |
| Бренд | Флориум |
| Запах | Так |
| Зона морозостійкості | Зона 5-6 |
| Підходить під зріз | Немає |
| Час посадки | березень |
| Час доставки | Відправка рослин здійснюється в ідеальний період для посадки рослин. Рослини, які потрібно висаджувати восени доставляються в період з 15 Вересня. Весняні рослини відправляються з 29 Березня. |
| Мінімальна сума замовлення | 200 грн. |
Інформація для замовлення
- Ціна: 67,95 ₴




