Цибулини висаджують у відкритий ґрунт, де рослина росте і розмножується не один рік. Рекомендується висаджувати відразу кілька цибулин разом, оскільки ця квітка шикарно виглядає в груповій посадці.
Час посадки. Висадку цибулин необхідно планувати на кінець літа - початок осені.
Місце посадки. Нектароскордум добре росте на легких дренованих ґрунтах. Віддає перевагу сонячним ділянкам, добре переносить умови тіні. Варто враховувати те, що рослина високоросла, тому висаджувати її варто позаду низьких культур.
Глибина посадки. Цибулини при посадці поглиблюють на 5 см. В цілому необхідно орієнтуватися на розміри цибулин і висаджувати на глибину, яка в 3 рази перевищує їх розмір.
Догляд. У догляді нектароскордум Bulgaricum невибагливий. Вимагає помірного поливу, особливо в період активного цвітіння. Після того як суцвіття відцвітуть, на їх місці з'являються декоративні сухоцвіти у вигляді насіннєвих коробочок, які можна використовувати в букетних композиціях.
На період спокою полив необхідно припинити. Зимівлю Bulgaricum переносить легко, але вимагає додаткового укриття.
| Основні | |
|---|---|
| Країна виробник | Нідерланди |
| Тип посадкового матеріалу | Цибулини |
| Користувальницькі характеристики | |
| Бренд | Флориум |
| Вид | Нектароскордум |
| Вологість грунту | Помірно волога |
| Час доставки | Відправка рослин здійснюється в ідеальний період для посадки рослин. Рослини, які потрібно висаджувати восени доставляються в період з 15 Вересня. Весняні рослини відправляються з 29 Березня. |
| Час посадки | березень |
| Час цвітіння | травень |
| Висота рослини | 40-50 см |
| Глибина посадки | 5 см |
| Діаметр квітки/плода | 0-5 см |
| Запах | Так |
| Зона морозостійкості | Зона 5-6 |
| Кількість в упаковці, шт | 2 |
| Місце посадки | Для балкона/ампельні, Для клумби, Для горщиків, Для саду |
| Місце посадки | Сонце |
| Мінімальна сума замовлення | 200 грн. |
| Забарвлення листя | Зелені |
| Період посадки (закінчення) | листопад |
| Період цвітіння (закінчення) | листопад |
| Підходить під зріз | Так |
| Розмір посадкового матеріалу | 8/10 |
| Відстань між рослинами | 10 см |
| Умови поливу | Помірний |
| Колір квітки | Різнобарвний |
- Ціна: 43,95 ₴



