Цибулини Пушкінії Libanotica висаджують у відкритий ґрунт, також цю рослину можна вирощувати в місткостях. Вона прекрасно буде виглядати під чагарниками, на газонах і навіть на щебені.
Час посадки. Проводити посадку рекомендується в жовтні.
Місце посадки. Пушкінія Libanotica добре росте на сонячному місці. Рослина любить пухкий родючий ґрунт.
Глибина посадки. Цибулини висаджують на глибину близько 5 см або на глибину, яка в 3 рази перевищує розмір самої цибулини.
Догляд. Догляд за Пушкінією Libanotica не складе особливих труднощів. Рослина вимагає помірного поливу в весняний період. Очищення від бур'янів сприятливо вплине на стан квітів. Після того як сорт відцвіте, пожовкле листя і квіти необхідно видалити.
Цибулини Пушкінії не вимагають викопування на зиму. Рослина добре переносить зиму, їй не страшні морози до -15 ° С. У більш жорстоких умовах зими може знадобитися укриття. Рослина розмножується поділом цибулин навесні.
| Основні | |
|---|---|
| Країна виробник | Нідерланди |
| Тип посадкового матеріалу | Цибулини |
| Колір | Синій |
| Користувальницькі характеристики | |
| Бренд | Флориум |
| Вид | Пушкиния |
| Вологість грунту | Помірно волога |
| Час доставки | Відправка рослин здійснюється в ідеальний період для посадки рослин. Рослини, які потрібно висаджувати восени доставляються в період з 15 Вересня. Весняні рослини відправляються з 29 Березня. |
| Час посадки | березень |
| Час цвітіння | березень |
| Висота рослини | 15 см |
| Глибина посадки | 5 см |
| Діаметр квітки/плода | 0-5 см |
| Запах | Так |
| Зона морозостійкості | Зона 3-4 |
| Кількість в упаковці, шт | 10 |
| Місце посадки | Для клумби, Для горщиків, Для саду, Бордюрні |
| Місце посадки | Сонце |
| Мінімальна сума замовлення | 200 грн. |
| Забарвлення листя | Зелені |
| Період посадки (закінчення) | листопад |
| Період цвітіння (закінчення) | листопад |
| Підходить під зріз | Так |
| Розмір посадкового матеріалу | 4/5 |
| Відстань між рослинами | 10 см |
| Умови поливу | Рідкісний |
| Колір квітки | Синій |
- Ціна: 57,95 ₴





