Щоб в травні сорт Pink Sunrise зацвів у вашому саду, висаджувати його потрібно восени. Найкраще у вересні або жовтні. Ґрунт досить попередньо удобрити та полити. Місце має бути добре освітленим, без застою вологи та сильного вітру. Глибина посадки - 3 сантиметри. В іншому мускарі невибагливі.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Країна виробник | Нідерланди |
| Колір | Рожевий |
| Тип посадкового матеріалу | Цибулини |
| Користувальницькі характеристики | |
| Бренд | Флориум |
| Вид | Мускарі для вигонки |
| Вологість грунту | Помірно волога |
| Час доставки | Відправка рослин здійснюється в ідеальний період для посадки рослин. Рослини, які потрібно висаджувати восени доставляються в період з 15 Вересня. Весняні рослини відправляються з 29 Березня. |
| Час посадки | березень |
| Час цвітіння | травень |
| Висота рослини | 15 см |
| Глибина посадки | 3 см |
| Діаметр квітки/плода | 0-5 см |
| Запах | Так |
| Зона морозостійкості | Зона 3-4 |
| Кількість в упаковці, шт | 2 |
| Місце посадки | Для балкона/ампельні, Для клумби, Для горщиків, Для саду, Бордюрні |
| Мінімальна сума замовлення | 200 грн. |
| Забарвлення листя | Зелені |
| Період посадки (закінчення) | листопад |
| Період цвітіння (закінчення) | листопад |
| Підходить під зріз | Немає |
| Розмір посадкового матеріалу | 7+ |
| Відстань між рослинами | 10 см |
| Умови поливу | Рідкісний |
| Колір квітки | Рожевий |
Інформація для замовлення
- Ціна: 135,95 ₴





