Cherry Nymph підійде для висадки в закритий ґрунт для прикраси підвіконь та альтанок. З метою збереження краси рослини слід підбирати невеликі кашпо й горщики.
Час посадки. Висаджують сорт восени або навесні. Для того, щоб отримати перше зимове цвітіння, краще за все помістити цибулину в ґрунт в середині осені.
Місце посадки. Квітці необхідне сонячне світло і якісна земля будь-якого типу. Слід пам'ятати, що цибулини амариліса чутливі до надмірної вологості ґрунту, а також постійних і яскравих сонячних променів.
Глибина посадки. Сорт не вимагає глибокої посадки. Половина цибулини Cherry Nymph повинна стирчати з ґрунту.
Догляд. Амариліс слід оберігати від надмірного нагрівання, застоїв води та гнилі. Для боротьби з хворобами використовується фунгіцид, а для того, щоб уберегти місткість від високих температур, вибирають хороший дренаж і розташування, що виходить на південну сторону.
Полив повинен бути помірний, що захоплює лише зону близьку до цибулини. Попадання води на бутони, листя і саму цибулину може нашкодити рослині.
| Основні | |
|---|---|
| Країна виробник | Нідерланди |
| Тип рослини | Квіти |
| Рід рослини | Амариліс |
| Тип посадкового матеріалу | Цибулини |
| Тривалість життя | Багаторічні |
| Відношення до світла | Світлолюбні |
| Колір | Червоний |
| Додаткові характеристики | |
| Холодостійкість | Ні |
| Посухостійкість | Так |
| Висота дорослої рослини | 60 см |
| Кількість в упаковці | 1 шт. |
| Користувацькі характеристики | |
| Забарвлення листя | Зелені |
| Вид | Амариліси махрові |
| Місце посадки | Кімнатні, Для горщиків |
| Розмір посадкового матеріалу | 26/28 |
| Відстань між рослинами | 20 см |
| Висота рослини | 45-60 см |
| Час цвітіння | 6 тижнів після посадки |
| Діаметр квітки/плода | Більше 20 см |
| Колір квітки | Червоний |
| Кількість в упаковці, шт | 1 |
| Глибина посадки | 1 см |
| Період цвітіння (закінчення) | травень |
| Умови поливу | Помірний |
| Вологість грунту | Помірно волога |
| Період посадки (закінчення) | травень |
| Бренд | Флориум |
| Запах | Немає |
| Зона морозостійкості | Зона 9-10 |
| Підходить під зріз | Так |
| Час посадки | березень |
| Час доставки | Відправка рослин здійснюється в ідеальний період для посадки рослин. Рослини, які потрібно висаджувати восени доставляються в період з 15 Вересня. Весняні рослини відправляються з 29 Березня. |
| Мінімальна сума замовлення | 200 грн. |
- Ціна: 472,95 ₴





