Шпинат найкраще висівати під зиму. Озимий посів гарантує ранній та багатий урожай. Потрібно у першій декаді вересня посіяти насіння, тоді до настання холодів невелика кількість листочків уже встигне вирости. Після того, як сніг розтане, листочки продовжать рости та будуть готові до вживання вже через 14 днів. Щоб дотримуватися технології посадки, слід:
-
перекопати та полити ділянку;
-
додати мінеральні добрива чи органіку (перегній);
-
розрівняти поверхню граблями;
-
глибина посіву насіння – 5 см;
-
міжряддя – 20-30 см.
Далі потрібно забезпечити гарне зволоження та розпушування, а також захист від бур'янів та підживлення.
Наш інтернет магазин посадкового матеріалу надасть Вам товари найвищої якості.
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Країна виробник | Нідерланди |
| Тип продукції | Посівний (насіння) |
| Культура | Шпинат |
| Сорт/Гібрид | Боа |
| Колір плоду | Зелений |
| Насіння в упаковці | 200 шт. |
| Користувальницькі характеристики | |
| Забарвлення листя | Зелені |
| Вид | Забуті овочі |
| Місце посадки | Для горщиків, Для саду |
| Відстань між рослинами | 30 см |
| Висота рослини | 50 см |
| Час цвітіння | червень |
| Діаметр квітки/плода | 0-5 см |
| Колір квітки | Жовтий |
| Кількість в упаковці, шт | 200 |
| Глибина посадки | 5 см |
| Місце посадки | Сонце |
| Період цвітіння (закінчення) | травень |
| Умови поливу | Рідкісний |
| Вологість грунту | Помірно волога |
| Період посадки (закінчення) | травень |
| Бренд | ТМ Садиба Центр |
| Запах | Немає |
| Зона морозостійкості | Зона 7-8 |
| Підходить під зріз | Немає |
| Час посадки | березень |
| Час доставки | Відправка рослин здійснюється в ідеальний період для посадки рослин. Рослини, які потрібно висаджувати восени доставляються в період з 15 Вересня. Весняні рослини відправляються з 29 Березня. |
| Мінімальна сума замовлення | 200 грн. |
| Основні | |
| Тип садивного матеріалу | Насіння |
| Колір | Зелений |
Інформація для замовлення
- Ціна: 20,95 ₴



