Ділянка для щавлю має бути на сонячній стороні, де немає сильних поривів вітру та протягів. Ґрунт підійде легкий, пухкий, багатий на перегній.
Посадка:
-
восени перекопайте ділянку та удобріть органікою (перегноєм);
-
у березні розпушіть землю і внесіть добрива з великим вмістом азоту;
-
у середині весни зробіть грядки завширшки від 1,5 до 2 см;
-
між грядками залишайте простір 30 см;
-
на 1 кв. м достатньо 1,5-2 грами насіння;
-
глибина висіву – 5 см.
Ранній посів гарантує урожай у тому ж році. Щавель не переносить застою води, тому поливати його потрібно рівномірно. Кожен полив обов'язково має супроводжуватися розпушуванням. Підгодовувати слід мінеральними добривами. Потрібно також прибирати бур'яни та за необхідності обприскувати інсектицидами.
Наш інтернет магазин посадкового матеріалу надасть Вам товари найвищої якості.
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Країна виробник | Нідерланди |
| Тип продукції | Посадковий |
| Культура | Щавель |
| Користувальницькі характеристики | |
| Бренд | ТМ Садиба Центр |
| Вид | Листові і черешкові овочі |
| Вологість грунту | Помірно волога |
| Час доставки | Відправка рослин здійснюється в ідеальний період для посадки рослин. Рослини, які потрібно висаджувати восени доставляються в період з 15 Вересня. Весняні рослини відправляються з 29 Березня. |
| Час посадки | березень |
| Час цвітіння | червень |
| Висота рослини | 50 см |
| Глибина посадки | 5 см |
| Діаметр квітки/плода | 0-5 см |
| Запах | Немає |
| Зона морозостійкості | Зона 5-6 |
| Кількість в упаковці, шт | 1 г |
| Місце посадки | Для горщиків, Для саду |
| Мінімальна сума замовлення | 200 грн. |
| Забарвлення листя | Зелені |
| Період посадки (закінчення) | травень |
| Період цвітіння (закінчення) | травень |
| Підходить під зріз | Немає |
| Відстань між рослинами | 30 см |
| Умови поливу | Рідкісний |
| Основні | |
| Тип садивного матеріалу | Насіння |
- Ціна: 15,95 ₴



