Аморфофалус Bulbifer (Бульбоносний). Якщо ви мрієте про зимовий сад, то в ньому обов'язково потрібно передбачити місце для цієї екзотичної та дуже цікавої рослини. Аморфофалус Bulbifer також підходить для оформлення вітальні. Вирощується як виганяюча бульбашкова рослина.

Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Країна виробник | Нідерланди |
| Тип рослини | Квіти |
| Тип посадкового матеріалу | Цибулини |
| Тривалість життя | Багаторічні |
| Відношення до світла | Універсальні |
| Колір | Рожевий |
| Додаткові характеристики | |
| Холодостійкість | Ні |
| Укриття на зиму | Зберігання в приміщенні |
| Посухостійкість | Ні |
| Висота дорослої рослини | 50 см |
| Кількість в упаковці | 1 шт. |
| Користувацькі характеристики | |
| Забарвлення листя | Зелені |
| Вид | Аморфофаллус |
| Місце посадки | Для клумби, Для горщиків, Для саду |
| Розмір посадкового матеріалу | 18/+ |
| Відстань між рослинами | 20 см |
| Висота рослини | 40-50 см |
| Час цвітіння | червень |
| Діаметр квітки/плода | Більше 20 см |
| Колір квітки | Рожевий |
| Кількість в упаковці, шт | 1 |
| Глибина посадки | 5 см |
| Період цвітіння (закінчення) | листопад |
| Умови поливу | Помірний |
| Вологість грунту | Помірно волога |
| Період посадки (закінчення) | листопад |
| Бренд | Флориум |
| Запах | Так |
| Зона морозостійкості | Зона 9-10 |
| Підходить під зріз | Немає |
| Час посадки | березень |
| Час доставки | Відправка рослин здійснюється в ідеальний період для посадки рослин. Рослини, які потрібно висаджувати восени доставляються в період з 15 Вересня. Весняні рослини відправляються з 29 Березня. |
| Мінімальна сума замовлення | 200 грн. |
Інформація для замовлення
- Ціна: 334,95 ₴




