


Тігрідія Canariensis (Унікальна форма) 129 Луковицы 5шт. Florium
54,95 ₴
Мінімальна сума замовлення на сайті — 200 ₴
- Немає в наявності
- Код: 207069
Посадка. Приступати до посадки цибулин в сад, можна тільки тоді коли встановитися стійка тепла погода. Це, в залежності від регіону, друга - третя декада травня. Цибулини проростають тільки тоді, коли температура грунту прогрітися до 18 - 22 ° С. Висаджуйте тигрідії на відкриті сонячні ділянки. До посух - вона стійка, але під час вегетації потребує поливів. Цибулини висаджуйте на глибину 8 - 10 см, а відстань між ними не менше 15 см. Грунт повинен бути легким і пухким. Коли цибулини проростуть, підгодуйте рослину органікою або азотним добривом.
Догляд. Догляд за тігрідією полягає в регулярних розпушування, видалення бур'янів і своєчасних поливах до і вчасно цвітіння. Коли квітки відцвітуть, поливи скоротіть, а коли листя пожовтіє і зів'яне, взагалі не поливайте. Відцвілі квітки регулярно видаляйте. Бульби тігрідії не пристосовані до наших зим. Їх потрібно викопати після відмирання надземної частини. Викопуйте дуже акуратно, так як вони легко травмуються і можуть згнити. Просушіть цибулини, протягом місяця в кімнаті. Після чого помістіть їх в ящики з торфом або піском і перенесіть їх в прохолодне, теплому приміщенні (при температурі 5 - 7 ° C) або в нижній кошику холодильника. У чистому вигляді (без торфу) зберігати цибулини можна, так як вони швидко пересихають і гинуть.
| Основні | |
|---|---|
| Країна виробник | Нідерланди |
| Тип посадкового матеріалу | Цибулини |
| Колір | Жовтий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Бренд | Флориум |
| Вид | Ексклюзивні цибулини |
| Вологість грунту | Помірно волога |
| Час доставки | Відправка рослин здійснюється в ідеальний період для посадки рослин. Рослини, які потрібно висаджувати восени доставляються в період з 15 Вересня. Весняні рослини відправляються з 29 Березня. |
| Час посадки | березень |
| Час цвітіння | червень |
| Висота рослини | 40-50 см |
| Глибина посадки | 5 см |
| Діаметр квітки/плода | 10-15 см |
| Запах | Немає |
| Зона морозостійкості | Зона 9-10 |
| Кількість в упаковці, шт | 5 |
| Місце посадки | Для балкона/ампельні, Для горщиків, Для саду |
| Мінімальна сума замовлення | 200 грн. |
| Забарвлення листя | Зелені |
| Період посадки (закінчення) | листопад |
| Період цвітіння (закінчення) | листопад |
| Підходить під зріз | Так |
| Розмір посадкового матеріалу | 5/7 |
| Відстань між рослинами | 10 см |
| Умови поливу | Помірний |
| Колір квітки | Жовтий |
- Ціна: 54,95 ₴


