Рослині необхідний м'який клімат і дотримання правил посадки. До агродогляду сорт не вимогливий, що і робить Double Dragon настільки популярною рослиною в ландшафтному дизайні.
Час посадки. Висаджують цибулини амариліса восени. Для посадки підходить як вересень, так і жовтень, і навіть перша половина листопада.
Місце посадки. Для отримання потужної рослини рекомендується висаджувати цибулини на сонячних ділянках. Ґрунт може бути будь-який: від піщаного до перегнійного, але обов'язково кислий.
Глибина посадки. Посадковий матеріал поміщають в невеликі лунки та прикривають землею. Максимальне поглиблення - 5 см.
Догляд. Навесні та влітку амарилісу необхідний тільки своєчасний полив. Розпушування ґрунту і підгодівлі не шкодять рослині, а лише просочують її силою і захищають від хвороб.
Після завершення вегетаційного періоду цибулини викопують, обробляють фунгіцидом і просушують. Повертають в ґрунт амариліс Double Dragon восени до настання холодів.
| Основні | |
|---|---|
| Країна виробник | Нідерланди |
| Тип посадкового матеріалу | Цибулини |
| Колір | Червоний |
| Користувальницькі характеристики | |
| Бренд | Флориум |
| Вид | Амариліс (гиппеаструм) |
| Вологість грунту | Помірно волога |
| Час доставки | Відправка рослин здійснюється в ідеальний період для посадки рослин. Рослини, які потрібно висаджувати восени доставляються в період з 15 Вересня. Весняні рослини відправляються з 29 Березня. |
| Час посадки | березень |
| Час цвітіння | 6 тижнів після посадки |
| Висота рослини | 45-60 см |
| Глибина посадки | 1 см |
| Діаметр квітки/плода | 15-20 см |
| Запах | Немає |
| Зона морозостійкості | Зона 9-10 |
| Кількість в упаковці, шт | 1 |
| Місце посадки | Кімнатні, Для горщиків |
| Мінімальна сума замовлення | 200 грн. |
| Забарвлення листя | Зелені |
| Період посадки (закінчення) | травень |
| Період цвітіння (закінчення) | травень |
| Підходить під зріз | Так |
| Розмір посадкового матеріалу | 26/28 |
| Відстань між рослинами | 20 см |
| Умови поливу | Помірний |
| Колір квітки | Червоний |
- Ціна: 455,95 ₴





