Процес вирощування та догляду нескладний, головне - вчасно посіяти насіння та акуратно пересадити підросли сіянці у відкритий ґрунт. Диво та й годі, створіння зацвітають через 2-3 місяці, так що починати висаджування рекомендується в лютому.
Посадка
Спочатку насіння сальвії потрібно посадити в горщик або невеликий ящик. Підрослі сіянці краще пересадити на відкриту ділянку.
Посадка:
-
на дно посадкового ящика насипте керамзит;
-
потім покладіть шар легкого ґрунтового субстрату;
-
субстрат щедро зволожте;
-
прикрийте його склом або плівкою і залиште на ніч;
-
розсипте насіння і злегка втисніть їх в ґрунт;
-
знову зволожте ділянку;
-
укрийте ящик плівкою або склом.
При поливі ґрунт не можна заливати, але сухим він також не повинен бути. Сходи з'являються через 10-15 діб після висаджування. Догляд мінімальний, будуть потрібні тільки полив і підгодівля. Добрива підійдуть мінеральні, спеціально виготовлені. Придбати їх можна в нашому інтернет магазині.
| Основні | |
|---|---|
| Країна виробник | Нідерланди |
| Тип посадкового матеріалу | Насіння |
| Користувальницькі характеристики | |
| Бренд | ТМ Садиба Центр |
| Вид | Насіння однорічних квітів |
| Вологість грунту | Помірно волога |
| Час доставки | Відправка рослин здійснюється в ідеальний період для посадки рослин. Рослини, які потрібно висаджувати восени доставляються в період з 15 Вересня. Весняні рослини відправляються з 29 Березня. |
| Час посадки | березень |
| Час цвітіння | серпень |
| Висота рослини | 50 см |
| Глибина посадки | 5 см |
| Діаметр квітки/плода | 0-5 см |
| Запах | Немає |
| Зона морозостійкості | Зона 9-10 |
| Кількість в упаковці, шт | 0,1 г |
| Місце посадки | Для балкона/ампельні, Для клумби, Для горщиків, Для саду, Бордюрні |
| Мінімальна сума замовлення | 200 грн. |
| Забарвлення листя | Зелені |
| Період посадки (закінчення) | травень |
| Період цвітіння (закінчення) | травень |
| Підходить під зріз | Так |
| Відстань між рослинами | 30 см |
| Умови поливу | Помірний |
| Колір квітки | Різнобарвний |
- Ціна: 20,95 ₴


