


Троянда Karen Blixen Біла Білий, бежевий, кремовий Саженці 1 шт. Florium
179,95 ₴
Мінімальна сума замовлення на сайті — 200 ₴
- Немає в наявності
- Код: 512088
Троянда чайно-гібридна Карен Бліксен (Karen Blixen) — має прямостійкий і сильнорослий кущ висотою 90-150 см, завширшки 60-110 см.
Листя насичено-зеленого кольору, красиво відтіняють колір бутона.

Цей сорт має дуже великі білі (40-70 пелюсток), класичної форми бутони (діаметром — приблизно 13-15 см) з ніжним тонким ароматом. Але одному стебел розташовується від 1 до 3 квіток. Цвітіння тривале, починається в червні та закінчується у вересні. Відбувається хвилями. Вони просто чудові в зрізанні.
Посадка. Посадку троянд здійснюють навесні та восени. Вибираючи місце для троянди — врахуйте, що вона любить відкриті сонячні місця, родючу, добре підібрану ґрунт, і свіже повітря. Не переносить надмірної вологості та місць із високим залиганям ґрунтових вод. Місце, де ростимуть троянди, потрібно підготує заздалегідь, якщо троянди садитимете навесні — посадкові ямки підготуйте з осені, якщо восени — навесні. Ямки викопують розміром 40 х 40 х 40 см. Поливають, після того як вода увійде в землю, у ямку насипають суміш із перегною та землі. Саженець розмішають так, щоб місце щеплення було на рівні або трохи вище ґрунту (на 1-2 см). Коріння присипають ґрунтом, поливають, а лунки мульчують перегною або торфом. Відстань між трояндами має бути не менш ніж 30 см, а між рядами — не менш ніж 90 см.

Догляд. Внесення добрив і підживлення обов'язкові. Потрібен у прищипці, приймання з формування куща, видалення слабких пагонів і дикої порослі підвоєння.
На зиму потребує укриття, перед яким із куща видаляють усі квітки, листя і невибухлі верхівки пагонів, а кущ заколисують землею та прикривають зверху листям, ялиновими гілками або мулькою. Втечі ремонтантних троянд пригинають до землі та закривають хвойним лапником, пагони плетистих троянд укладають на лапник, покривають утеплювальними матеріалами (толь, рубероїд іноді — гною).
Навесні щойно попльє не забудьте зняти укриття.
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Країна виробник | Україна |
| Вид квітки | Троянда |
| Висота рослин | Середньорослі |
| Тривалість життя | Багаторічні |
| Відношення до світла | Світлолюбні |
| Енергія росту | Сильнорослі |
| Листя взимку | Листопадні |
| Початок цвітіння | Травень |
| Кінець цвітіння | Вересень |
| Колір | Білий |
| Спосіб упаковки | Відкрита коренева система |
| Висота саджанця/розсади | 40 см |
| Тип рослини | Саджанець |
| Додаткові характеристики | |
| Холодостійкість | Так |
| Посухостійкість | Так |
| Укриття на зиму | Потребує укриття |
| Висота дорослої рослини | 250 см |
| Користувацькі характеристики | |
| Забарвлення листя | Зелені |
| Вид | Троянди Поульсен |
| Місце посадки | Для клумби, Для горщиків, Для саду |
| Розмір посадкового матеріалу | 30-40 см |
| Відстань між рослинами | 40 см |
| Висота рослини | 250 см |
| Час цвітіння | травень |
| Діаметр квітки/плода | 10-15 см |
| Колір квітки | Білий, бежевий, кремовий |
| Кількість в упаковці, шт | 1 |
| Глибина посадки | 10 см |
| Період цвітіння (закінчення) | жовтень |
| Умови поливу | Помірний |
| Вологість грунту | Помірно волога |
| Період посадки (закінчення) | жовтень |
| Бренд | Poulsen |
| Запах | Так |
| Зона морозостійкості | Зона 5-6 |
| Підходить під зріз | Так |
| Час посадки | березень |
| Час доставки | Відправка рослин здійснюється в ідеальний період для посадки рослин. Рослини, які потрібно висаджувати восени доставляються в період з 15 Вересня. Весняні рослини відправляються з 29 Березня. |
| Мінімальна сума замовлення | 200 грн. |
| Тип садивного матеріалу | Саджанці |
- Ціна: 179,95 ₴


