Посадка. Цибулину амариліса саджають у горщики так, щоб вона на половину або на 1/3 частина була на поверхні грунту. Коріння засипають повітропроникною землесумішю, що складається з дернової, перегнійної, торф'яної землі і піску. Після посадки рослину щедро поливають.
Догляд. У період цвітіння амарилісу забезпечують яскраве сонячне світло і прохолоду. Також їх починають підгодовувати, щоб компенсувати втрату поживних речовин (регулярно, через 7-10 днів). Поливають або в піддон, або збоку від цибулини. Потрібно, щоб вода при поливі не потрапляла на цибулину. Після цвітіння горщик поміщають у світле, добре провітрюване і тепле приміщення. Повністю припиняється полив у вересні, коли усохнуть листя. Цибулину слід перенести в темне, сухе, прохолодне місце. Рослина має відпочивати близько 2 місяців. Амарілліси - багаторічні рослини, тому не потрібно пересаджувати їх щорічно. Іноді буває достатньою заміна верхнього шару землі, при цьому слід оберігати коріння і не засипати цибулину вище попереднього рівня.
| Основні | |
|---|---|
| Країна виробник | Нідерланди |
| Тип рослини | Квіти |
| Рід рослини | Амариліс |
| Тип посадкового матеріалу | Цибулини |
| Тривалість життя | Багаторічні |
| Відношення до світла | Світлолюбні |
| Колір | Бежевий |
| Додаткові характеристики | |
| Холодостійкість | Ні |
| Укриття на зиму | Зберігання в приміщенні |
| Посухостійкість | Ні |
| Висота дорослої рослини | 50 см |
| Кількість в упаковці | 1 шт. |
| Користувацькі характеристики | |
| Забарвлення листя | Зелені |
| Вид | Амариліс (гиппеаструм) |
| Місце посадки | Кімнатні, Для горщиків |
| Розмір посадкового матеріалу | 26/28 |
| Відстань між рослинами | 20 см |
| Висота рослини | 30-50 см |
| Час цвітіння | 6 тижнів після посадки |
| Діаметр квітки/плода | 15-20 см |
| Колір квітки | Білий, бежевий, кремовий |
| Кількість в упаковці, шт | 1 |
| Глибина посадки | 1 см |
| Період цвітіння (закінчення) | травень |
| Умови поливу | Помірний |
| Вологість грунту | Помірно волога |
| Період посадки (закінчення) | травень |
| Бренд | Флориум |
| Запах | Так |
| Зона морозостійкості | Зона 9-10 |
| Підходить під зріз | Так |
| Час посадки | березень |
| Час доставки | Відправка рослин здійснюється в ідеальний період для посадки рослин. Рослини, які потрібно висаджувати восени доставляються в період з 15 Вересня. Весняні рослини відправляються з 29 Березня. |
| Мінімальна сума замовлення | 200 грн. |
- Ціна: 358,95 ₴





