
Лілія-ГІГАНТ Orange Space (Гігантські квіти) ОТ гибрид 130 Луковицы 1шт. Florium
89,95 ₴
Мінімальна сума замовлення на сайті — 200 ₴
- Немає в наявності
- Код: 203340
Посадка. ОТ-гібриди лілії обирають пухкий, добре дренований, нейтральний грунт. Місце - сонячне. Посадочні лунки готують глибиною 25-30 см. На дно насипають шар перегною (до 10 см), потім шар річкового піску (2-3 см). Глибина посадки - 15-20 см. Період посадки - осінь чи весна.
fy"><strong>Догляд. ОТ-гібриди стійкі до хвороб. Морозостійкі, але на зиму потребують укриття. З настанням морозів зверху покласти сухе листя або ялинкове гілля. Дуже важливий правильний полив - тільки під корінь і бажано вранці, щоб листя встигли до ночі висохнути. При поливі ввечері дуже швидко розвивається сіра гниль. Під час вегетації підгодовують 3-4 рази комплексними мінеральними або органо-мінеральними добривами. ОТ-гібриди лілії ідеальні для зрізання.
| Основні | |
|---|---|
| Країна виробник | Нідерланди |
| Тип рослини | Квіти |
| Рід рослини | Лілія |
| Тип посадкового матеріалу | Цибулини |
| Тривалість життя | Багаторічні |
| Відношення до світла | Універсальні |
| Колір | Помаранчевий |
| Додаткові характеристики | |
| Холодостійкість | Так |
| Укриття на зиму | Не вимагає укриття |
| Посухостійкість | Так |
| Висота дорослої рослини | 120 см |
| Кількість в упаковці | 1 шт. |
| Користувацькі характеристики | |
| Забарвлення листя | Зелені |
| Вид | OT лілії гібриди |
| Місце посадки | Для клумби, Для горщиків, Для саду, Бордюрні |
| Розмір посадкового матеріалу | 14/16 |
| Відстань між рослинами | 20 см |
| Висота рослини | 120 см |
| Час цвітіння | липень |
| Діаметр квітки/плода | Більше 20 см |
| Колір квітки | Помаранчевий |
| Кількість в упаковці, шт | 1 |
| Глибина посадки | 25 см |
| Період цвітіння (закінчення) | травень |
| Умови поливу | Помірний |
| Вологість грунту | Помірно волога |
| Період посадки (закінчення) | травень |
| Бренд | Флориум |
| Запах | Так |
| Зона морозостійкості | Зона 3-4 |
| Підходить під зріз | Так |
| Час посадки | березень |
| Час доставки | Відправка рослин здійснюється в ідеальний період для посадки рослин. Рослини, які потрібно висаджувати восени доставляються в період з 15 Вересня. Весняні рослини відправляються з 29 Березня. |
| Мінімальна сума замовлення | 200 грн. |
- Ціна: 89,95 ₴


