Аліссум не особливо вимогливий і часто використовується для вирощування в альпінарії. Багатолітник має підвищену морозостійкість. Навіть після неодноразового зниження температури (-15...18 °C) кущі не пошкоджуються.
Час посадки. Насіння Золотої осені вирізняється гарною схожістю, тому це оптимальний спосіб розмноження сорту. На розсаду квіти можна висівати наприкінці березня в теплицю або ящик, що стоїть на підвіконні. У ґрунт клумби їх сіють наприкінці квітня. Масове формування суцвіть на трав'янистих кущиках починається на другий рік вегетації.
Місце посадки. Для алісуму необхідно виділити сонячне місце, адже культура любить гарне освітлення. До поливання рослина не вимоглива, крім випадків, коли літо видавалося дуже жарким і без опадів. Квітка може рости на будь-якому ґрунті, запобігаючи сідницям.
Глибина посадки. Для посіву насіння алісуму у пухкому ґрунті готують поздовжні борозенки. Їх глибина не має перевищувати 1 см, оскільки насіння багаторічне дуже дрібне. Посіни злегка присипають річковим піском, залишаючи всю частину заглиблення. Її заповнюють ґрунтом пізніше, коли у сіванців розвинеться 2-4 справжні листи. Такий прийом сприяє нарощуванню гарної кореневої системи біля розсади.
Догляд. Щоб кущі були пишними та довше цвели, квітучі бутони необхідно зрізати. Після закінчення цвітіння гілочки укорочують.
Надалі дорослий кущ легко розмножити держаками або поділом куща. Укорочені гілочки швидко приживаються й легко переносять пересадку. Також культура схильна до самосева, тому поруч із багаторічним щорічно довільно виростає безліч молодих алісумів.
| Основні | |
|---|---|
| Країна виробник | Нідерланди |
| Тип посадкового матеріалу | Насіння |
| Колір | Жовтий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Бренд | ТМ Садиба Центр |
| Вид | Насіння аліссуму |
| Вологість грунту | Помірно волога |
| Час доставки | Відправка рослин здійснюється в ідеальний період для посадки рослин. Рослини, які потрібно висаджувати восени доставляються в період з 15 Вересня. Весняні рослини відправляються з 29 Березня. |
| Час посадки | березень |
| Час цвітіння | червень |
| Висота рослини | 50 см |
| Глибина посадки | 5 см |
| Діаметр квітки/плода | 0-5 см |
| Запах | Так |
| Зона морозостійкості | Зона 3-4 |
| Кількість в упаковці, шт | 0,2 г |
| Місце посадки | Для клумби, Для саду, Бордюрні |
| Мінімальна сума замовлення | 200 грн. |
| Забарвлення листя | Зелені |
| Період посадки (закінчення) | листопад |
| Період цвітіння (закінчення) | листопад |
| Підходить під зріз | Немає |
| Відстань між рослинами | 30 см |
| Умови поливу | Помірний |
| Колір квітки | Жовтий |
- Ціна: 16,95 ₴



