Гомерія Мікс (Homeria collina = H. breyniana mixed) — ексклюзивна бульбунева рослина із родини Ірисових. Вона привертає увагу красивими квітками в жовто-жовтогарячому спектрі фарб.

Гомерія горбова або гомерія брейніанська вирізняється невисоким зростом. Вона досягає заввишки до 30-40 см. Листя ланцетні, вузькі, зазвичай довші за квітоноси. Квітки чашоподібної форми, широкорозкриті, розміром 4-8 см у діаметрі. Вони зібрані в суцвіття-пензля по 2-4 штуки. Їхній колір — жовтий або оранжево-лососевий із жовтою серединкою. Незабаром після цвітіння, листя жовтіє та відмирає. Полунинка гомерії округлої форми із сірувато-буровими волокнистими лусочками, розміром приблизно 3 см у діаметрі. Час цвітіння — ілюль-сентябр.
Гомерія — теплолюбна рослина. Воно росте на повному сонці або в півтіні. Вимагаємо багато вологи, особливо в період активного росту. Полунилуковиці висаджують навесні, у квітні-маї на глибину 8 см, а в жовтні — їх викопують. Зберігають бульбнелуковиці в непромерзаваному приміщенні в сухому торфі.
| Основні | |
|---|---|
| Країна виробник | Нідерланди |
| Тип рослини | Квіти |
| Тип посадкового матеріалу | Цибулини |
| Тривалість життя | Багаторічні |
| Відношення до світла | Світлолюбні |
| Колір | Різні кольори |
| Додаткові характеристики | |
| Холодостійкість | Ні |
| Укриття на зиму | Зберігання в приміщенні |
| Посухостійкість | Так |
| Висота дорослої рослини | 50 см |
| Кількість в упаковці | 5 шт. |
| Користувацькі характеристики | |
| Забарвлення листя | Зелені |
| Вид | Гомерия |
| Місце посадки | Для клумби, Для горщиків, Для саду, Бордюрні |
| Розмір посадкового матеріалу | 4/5 |
| Відстань між рослинами | 10 см |
| Висота рослини | 40-50 см |
| Час цвітіння | червень |
| Діаметр квітки/плода | 0-5 см |
| Колір квітки | Різнобарвний |
| Кількість в упаковці, шт | 5 |
| Глибина посадки | 5 см |
| Період цвітіння (закінчення) | листопад |
| Умови поливу | Рідкісний |
| Вологість грунту | Помірно волога |
| Період посадки (закінчення) | листопад |
| Бренд | Флориум |
| Запах | Так |
| Зона морозостійкості | Зона 7-8 |
| Підходить під зріз | Так |
| Час посадки | березень |
| Час доставки | Відправка рослин здійснюється в ідеальний період для посадки рослин. Рослини, які потрібно висаджувати восени доставляються в період з 15 Вересня. Весняні рослини відправляються з 29 Березня. |
| Мінімальна сума замовлення | 200 грн. |
- Ціна: 74,95 ₴


