Висадка Трітелеї Koningin Fabiola не займе багато часу і не зажадає особливих знань і умінь. Цю рослина під силу буде виростити новачкам в області квітництва.
Час посадки. Весняний і осінній період сприятливий для посадки цибулин. Навесні необхідно висаджувати рослину в добре прогрітий ґрунт, а восени висадку потрібно здійснити задовго до початку нічних заморозків.
Місце посадки. Трітелея воліє рости на сонячних ділянках. Легка півтінь не матиме на рослину згубного впливу. Потрібно вибрати захищене від протягів і можливих застоїв води місце. Ґрунт переважно повинен бути пухким та родючим.
Глибина посадки. Висадка цибулин проводиться на глибину близько 5 см.
Догляд. У догляді рослина невибаглива. У період зростання варто забезпечити помірний полив. Ґрунт повинен бути дренований і добре пропускати вологу. Видалення бур'янів, підживлення спеціальними мінеральними добривами сприятливо позначається на стані рослини.
Трітелея Koningin Fabiola непогано переносить не сильні морози, але в разі суворих зим потрібне якісне укриття. Також можна з початком осені викопувати цибулини й весь період спокою зберігати в темному прохолодному місці.
| Основні | |
|---|---|
| Країна виробник | Нідерланди |
| Колір | Синій |
| Тип садивного матеріалу | Цибулини |
| Користувальницькі характеристики | |
| Бренд | Флориум |
| Вид | Трителея |
| Вологість грунту | Помірно волога |
| Час доставки | Відправка рослин здійснюється в ідеальний період для посадки рослин. Рослини, які потрібно висаджувати восени доставляються в період з 15 Вересня. Весняні рослини відправляються з 29 Березня. |
| Час посадки | березень |
| Час цвітіння | червень |
| Висота рослини | 40-50 см |
| Глибина посадки | 5 см |
| Діаметр квітки/плода | 0-5 см |
| Запах | Немає |
| Зона морозостійкості | Зона 5-6 |
| Кількість в упаковці, шт | 10 |
| Місце посадки | Для балкона/ампельні, Для клумби, Для горщиків, Для саду |
| Місце посадки | Сонце |
| Мінімальна сума замовлення | 200 грн. |
| Забарвлення листя | Зелені |
| Період посадки (закінчення) | листопад |
| Період цвітіння (закінчення) | листопад |
| Підходить під зріз | Так |
| Розмір посадкового матеріалу | 5/6 |
| Відстань між рослинами | 10 см |
| Умови поливу | Рідкісний |
| Колір квітки | Синій |
- Ціна: 44,95 ₴



