Руколу можна вирощувати як у відкритому ґрунті, так і в домашніх умовах на підвіконні. Посадку у відкритий ґрунт здійснюють у квітні. Якщо ви попередньо хочете виростити розсаду, її висаджують у горщики у березні, а на город – у квітні. Для посадки рослини у відкритий ґрунт температура повітря має бути +9-10 °C. Після посадки в ґрунт рослину вкривати не треба, вона може витримувати до –7 °C.
Ґрунт для посадки можна використовувати готовий для овочевих культур або зробивши ґрунтосуміш із піску, дернової землі та перегною (1 : 2 : 2). Кислотність ґрунту повинна бути слаболужною або нейтральною. Перед посадкою ґрунтову суміш варто залити окропом для дезінфекції. Для посадки руколи на розсаду можна використовувати торф'яні горщики, з яких саджанці надалі пересаджують у відкритий ґрунт. У домашніх умовах для вирощування підійдуть горщики та контейнери.
Рослина воліє рости в місцях, де в першій половині дня є розсіяне світло, а в другій - легка тінь. На сонячних ділянках або в повній тіні рукола рости не буде.
Насіння перед посадкою замочують у слабкому розчині марганцівки, після чого його можна висаджувати у ґрунт. Для цього землю треба розрівняти, зволожити та викласти на поверхню насіння з інтервалом 2 см одне від одного, присипати піском і ще раз зволожити. Надалі треба стежити за тим, щоб ґрунт був завжди вологим, і періодично його розпушувати. Пікування саджанців проводять при появі двох справжніх листочків.
У відкритий ґрунт саджанці висаджують у підготовлені лунки на відстані 10 см один від одного, а між рядами — 20 см. Висаджувати рокет-салат найкраще на місце, де в минулому росли бобові, картопля чи томати.
Насамперед після посадки важливо організувати постійний полив, при нестачі води рослина гірчить. Періодично потрібно розпушувати ґрунт і видаляти бур'ян. Зрізати листя руколи необхідно на довжину до 10 см. Якщо воно переросте, то буде несмачними. Підживлення вносити в поживний ґрунт не треба, але якщо ви бачите в цьому необхідність, найкраще удобрювати торфом або перегноєм.
Купити посадковий матеріал дешево у нашому інтернет-магазині.
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Країна виробник | Нідерланди |
| Користувальницькі характеристики | |
| Бренд | ТМ Садиба Центр |
| Вид | Листові і черешкові овочі |
| Вологість грунту | Помірно волога |
| Час доставки | Відправка рослин здійснюється в ідеальний період для посадки рослин. Рослини, які потрібно висаджувати восени доставляються в період з 15 Вересня. Весняні рослини відправляються з 29 Березня. |
| Час посадки | березень |
| Час цвітіння | червень |
| Висота рослини | 30-40 см |
| Глибина посадки | 5 см |
| Діаметр квітки/плода | 0-5 см |
| Запах | Так |
| Зона морозостійкості | Зона 7-8 |
| Кількість в упаковці, шт | 1 г |
| Місце посадки | Для горщиків, Для саду |
| Місце посадки | Сонце |
| Мінімальна сума замовлення | 200 грн. |
| Забарвлення листя | Зелені |
| Період посадки (закінчення) | травень |
| Період цвітіння (закінчення) | травень |
| Підходить під зріз | Немає |
| Відстань між рослинами | 20 см |
| Тип садивного матеріалу | Насіння |
| Умови поливу | Рідкісний |
| Колір квітки | Білий, бежевий, кремовий |
- Ціна: 14,95 ₴



