Роза BOSCOBEL
Ця троянда привертає до себе увагу завдяки чудовій формі квіток і незвичайному яскравому забарвленню. Бутони, відкриваючись, утворюють спочатку гарні «чашечки», а потім розпускаються в розетки класичної форми. Квітки насиченого лососево-рожевого кольору, а бутони — червоного кольору. Ця троянда належить до так званих «хамелеонів», тобто має здатність змінювати забарвлення впродовж усього періоду цвітіння. Кожна квітка складається з безлічі маленьких пелюсток. Квітки виділяють помірний аромат мирри. Їхній розмір — приблизно 7 см у діаметрі. Квітки в невеликих пухких пензлях (по 1-3 шт.). Є на початку літа.

Посадка. Для посадки виберіть місце, яке хоча б кілька годин на день висвітлюватиметься сонцем, а також щоб поблизу не садили дерева, оскільки трояндам весь час доведеться «змагатися» з корінням дерев. Ґрунт має бути багатий на гумус, якщо ґрунти багаті, то щедро удобріть перепресим компостом, до висаджування троянд. Висаджувати троянди потрібно так швидко, наскільки це можливо, не даючи кореням висохнути. Викопайте яму розміром 50 * 50 * 50 см. Додатково вкопайте дно ями, додайте компост, добре полейте. Перед посадкою замочіть троянду на 12-20 годин у воді. Засипте коріння землею. Глибину посадки визначте за зоні щеплення. Ця частина саджанців дуже цінна, позаяк вона містить усю генетичну інформацію про сорт. Зону щеплення потрібно захищати. Для сортів Остіна ми рекомендуємо заглибляти її на 7-10 см, щоб не поморозили. Полейте, замульчуйте.

Догляд. Поливати в спеку, якщо хочете більше цвітіння — підгодовувати. Найкращим добривом вважається кінський гній. Навесні ви відкриваєте троянду, обрізаєте та можете підживити. На зиму потребує укриття, перед яким із куща видаляють усі квітки, листя і невибухлі верхівки пагонів, а кущ заколисують землею та прикривають зверху листям, ялиновими гілками або мулькою.
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Країна виробник | Нідерланди |
| Вид квітки | Троянда |
| Тривалість життя | Багаторічні |
| Відношення до світла | Світлолюбні |
| Енергія росту | Сильнорослі |
| Листя взимку | Листопадні |
| Початок цвітіння | Травень, Вересень |
| Колір | Рожевий |
| Спосіб упаковки | Відкрита коренева система |
| Тип рослини | Саджанець |
| Додаткові характеристики | |
| Холодостійкість | Так |
| Укриття на зиму | Потребує укриття |
| Висота дорослої рослини | 100 см |
| Користувацькі характеристики | |
| Забарвлення листя | Зелені |
| Вид | Рожеві троянди |
| Місце посадки | Для клумби, Для горщиків, Для саду |
| Розмір посадкового матеріалу | A++ |
| Відстань між рослинами | 40 см |
| Висота рослини | 80-100 см |
| Час цвітіння | травень |
| Діаметр квітки/плода | 10-15 см |
| Колір квітки | Різнобарвний |
| Кількість в упаковці, шт | 1 |
| Глибина посадки | 10 см |
| Період цвітіння (закінчення) | жовтень |
| Умови поливу | Помірний |
| Вологість грунту | Помірно волога |
| Період посадки (закінчення) | жовтень |
| Бренд | David Austin |
| Запах | Так |
| Зона морозостійкості | Зона 5-6 |
| Підходить під зріз | Так |
| Час посадки | березень |
| Час доставки | Відправка рослин здійснюється в ідеальний період для посадки рослин. Рослини, які потрібно висаджувати восени доставляються в період з 15 Вересня. Весняні рослини відправляються з 29 Березня. |
| Мінімальна сума замовлення | 200 грн. |
| Тип садивного матеріалу | Саджанці |
- Ціна: 809,95 ₴





