Посадка. Для дейции оберайте сонячну ділянку. Грунт - підживлений, пухкий, средньозволожений. Відстань між рослинами в ряду 2,5 м, між рядами - 2 м. Викопайте ямку глибиною 40 - 50 см. Грунтову суміш складіть з листової землі або перегною, піску й дернової землі (2: 2: 1). Якщо грунти кислі, то внесіть 200г деревної золи, на одну рослину. На дно ямки обов'язково насипте дренаж - гравій і пісок шаром 15 см. Ямку добре полийте. Помістіть рослину і засипте грунтовою сумішшю. Кореневої шийки не заглубляйте, залиште її на рівні землі. Полийте. Замульчуйте деревною тирсою.
Догляд. При засусі поливайте (рослина вологолюбна). Для зимівлі - кореневу систему замульчуйте компостом, торфом або листям. Гілки нахиліть до землі, і укрийте листям і землею. Коли випаде сніг, утрамбуйте його. Навесні, як тільки пройдуть морози зніміть укриття. Підгодовуйте рослину: перший раз весною, ще по снігу, другий раз в період бутонізації.
Щоб надати кущу красиву форму, відцвілі гілки відрізають. На початку червня обрізають підмерзлі взимку пагони. Якщо ви хочете створити з дейції живоплоти, то їх не слід обрізати.
| Основні | |
|---|---|
| Країна виробник | Нідерланди |
| Користувальницькі характеристики | |
| Бренд | Флориум |
| Вид | Дейція |
| Вологість грунту | Помірно волога |
| Час доставки | Відправка рослин здійснюється в ідеальний період для посадки рослин. Рослини, які потрібно висаджувати восени доставляються в період з 15 Вересня. Весняні рослини відправляються з 29 Березня. |
| Час посадки | березень |
| Час цвітіння | серпень |
| Висота рослини | 150 см |
| Глибина посадки | 10 см |
| Діаметр квітки/плода | 0-5 см |
| Запах | Так |
| Зона морозостійкості | Зона 5-6 |
| Кількість в упаковці, шт | 1 |
| Місце посадки | Для саду |
| Мінімальна сума замовлення | 200 грн. |
| Забарвлення листя | Зелені |
| Період посадки (закінчення) | травень |
| Період цвітіння (закінчення) | травень |
| Підходить під зріз | Немає |
| Розмір посадкового матеріалу | P9 |
| Відстань між рослинами | 100 см |
| Умови поливу | Рідкісний |
| Колір квітки | Білий, бежевий, кремовий |
- Ціна: 129,95 ₴





