Алліум Karataviense вирощують у відкритому ґрунті. Цибулини висаджують в заздалегідь підготовлені лунки, які потрібно зволожити перед розміщенням посадкового матеріалу. Потім їх присипають землею і додатково мульчують, щоб зимовий період був перенесений легко. Навесні з'являться перші сходи, а до початку літа алліум Karataviense порадує своїм дивовижним цвітінням.
Час посадки. Посадку цибулин необхідно планувати на середину вересня - початок жовтня.
Місце посадки. Для алліума Karataviense необхідно підібрати місце з хорошим доступом сонячного світла, оскільки ця рослина світлолюбна. Стан листя і суцвіть прямо залежить від кількості світла на території. Ґрунт повинен бути пухким й добре дренованим. Особливих вимог до його якості немає.
Глибина посадки. Цибулину висаджують на глибину близько 15 см. Необхідно орієнтуватися на розмір посадкового матеріалу: чим більша цибулина, тим глибше її розміщують.
Догляд. Алліум Karataviense вимагає поливу тільки в умовах сильної посухи. У період вегетації постійно потрібне прополювання і розпушування ґрунту. Підживлення калійно-фосфорними добривами в період бутонізації та восени будуть сприяти активному росту.
На період спокою (після того, як рослина відцвіте) рекомендується викопувати цибулини та зберігати в темному прохолодному місці до настання наступного посадкового сезону.
| Основні | |
|---|---|
| Країна виробник | Нідерланди |
| Тип посадкового матеріалу | Цибулини |
| Колір | Рожевий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Бренд | Флориум |
| Вид | Аллиум |
| Вологість грунту | Помірно волога |
| Час доставки | Відправка рослин здійснюється в ідеальний період для посадки рослин. Рослини, які потрібно висаджувати восени доставляються в період з 15 Вересня. Весняні рослини відправляються з 29 Березня. |
| Час посадки | березень |
| Час цвітіння | травень |
| Висота рослини | 10-25 см |
| Глибина посадки | 10 см |
| Діаметр квітки/плода | 5-10 см |
| Запах | Так |
| Зона морозостійкості | Зона 3-4 |
| Кількість в упаковці, шт | 2 |
| Місце посадки | Для балкона/ампельні, Для клумби, Для горщиків, Для саду, Бордюрні |
| Місце посадки | Сонце |
| Мінімальна сума замовлення | 200 грн. |
| Забарвлення листя | Сірі/сріблясті/голубуваті |
| Період посадки (закінчення) | листопад |
| Період цвітіння (закінчення) | листопад |
| Підходить під зріз | Так |
| Розмір посадкового матеріалу | 12/14 |
| Відстань між рослинами | 15 см |
| Умови поливу | Помірний |
| Колір квітки | Рожевий |
- Ціна: 67,95 ₴





