Троянда James Galway — Оригінатор: David Austin, 2000 рік. Належить до групи Шроби. Шикарний великий кущ, з довгими, витончено багнами, що блякнуть. Шипи практично немає. Квітки густомахрові, великі. Всі його численні пелюстки розташовані в ідеальному порядку, формують квітку з відігнутими зовнішніми пелюстками трохи більше за середні розміри. Фарбування квіток — ніжно-рожевий центр, блідо-рожеві краї. Розмір квітів приблизно 10 см, вони не пітніють, а гордо дивляться прямо в небо. Запах троянди слабо виражений, але вишуканий, як у старовинних троянд. Квіти зібрані в невеликі суцвіття або поодинокі. Кількість квіток на стебел 1-3. Висота куща 150-180 см (може досягати 250 см), ширина 120 см. Рослина утворює досить витончений кущ, з прямостійкими пагонами. Час цвітіння — від початку літа до заморозків. Повторне цвітіння рясне та тривале, до пізньої осені. Сорт вважається стійким до чорної плямистості та борошнистої роси, але в сирі роки може хворіти, ялини не провести профілактичну обробку

Посадка. Для посадки виберіть місце, яке хоча б кілька годин на день висвітлюватиметься сонцем, а також щоб поблизу не садили дерева, оскільки трояндам весь час доведеться «змагатися» з корінням дерев. Ґрунт має бути багатий на гумус, якщо ґрунти багаті, то щедро вдосконаліть перепресим компостом, до висаджування троянд. Висаджувати троянди потрібно так швидко, наскільки це можливо, не даючи кореням висохнути. Викопайте яму розміром 50 * 50 * 50 см. Додатково викопайте дно ями, додайте компост, добре полейте. Перед посадкою замочіть троянду на 12-20 годин у воді. Засипте коріння землею. Глибину посадки визначте за зоні щеплення. Ця частина саджанців дуже цінна, позаяк вона містить усю генетичну інформацію про сорт. Зону щеплення потрібно захищати. Для сортів Остіна ми рекомендуємо заглибляти її на 7-10 см, щоб не поморозили. Полейте, замульчуйте.

Догляд. Поливати в спеку, якщо хочете більше цвітіння — підгодовувати. Найкращим добривом вважається кінський гній. Навесні ви відкриваєте троянду, обрізаєте та можете підживити. На зиму потребує укриття, перед яким із куща видаляють усі квітки, листя і невибухлі верхівки пагонів, а кущ заколисують землею та прикривають зверху листям, ялиновими гілками або мулькою.
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Країна виробник | Нідерланди |
| Вид квітки | Троянда |
| Висота рослин | Середньорослі |
| Тривалість життя | Багаторічні |
| Відношення до світла | Світлолюбні |
| Енергія росту | Сильнорослі |
| Листя взимку | Листопадні |
| Початок цвітіння | Травень |
| Кінець цвітіння | Вересень |
| Колір | Рожевий |
| Висота саджанця/розсади | 40 см |
| Тип рослини | Саджанець |
| Додаткові характеристики | |
| Холодостійкість | Так |
| Посухостійкість | Так |
| Укриття на зиму | Потребує укриття |
| Висота дорослої рослини | 100 см |
| Користувацькі характеристики | |
| Забарвлення листя | Зелені |
| Вид | Троянди Девіда Остіна |
| Місце посадки | Для саду |
| Розмір посадкового матеріалу | A++ |
| Відстань між рослинами | 40 см |
| Висота рослини | 80-100 см |
| Час цвітіння | травень |
| Діаметр квітки/плода | 10-15 см |
| Колір квітки | Рожевий |
| Кількість в упаковці, шт | 1 |
| Глибина посадки | 10 см |
| Період цвітіння (закінчення) | жовтень |
| Умови поливу | Помірний |
| Вологість грунту | Помірно волога |
| Період посадки (закінчення) | жовтень |
| Бренд | David Austin |
| Запах | Так |
| Зона морозостійкості | Зона 5-6 |
| Підходить під зріз | Так |
| Час посадки | березень |
| Час доставки | Відправка рослин здійснюється в ідеальний період для посадки рослин. Рослини, які потрібно висаджувати восени доставляються в період з 15 Вересня. Весняні рослини відправляються з 29 Березня. |
| Мінімальна сума замовлення | 200 грн. |
| Тип садивного матеріалу | Саджанці |
- Ціна: 809,95 ₴





