Насіння ехінацеї сорту Старлайт можна вирощувати кількома способами.
Час посадки. Для отримання раннього цвітіння насіння висівають у січні-лютому в горщики для розсади. Якщо садівник не женеться за швидким отриманням великих ефектних бутонів, насіння можна кидати у відкритий ґрунт теплою весною.
Місце посадки. Ця рослина світлолюбна і погано сприймає вологу. Тому під час посадки слід уникати місць із близькими підземними течіями.
Глибина посадки. Оскільки лікарська рослина досить велика, їй потрібна опора. Отримати хорошу кореневу систему вдасться, якщо висадити кожне насіння в окрему лунку завглибшки близько 5 см.
Догляд. Незалежно від способу вирощування на постійне місце, квітку висаджують на початку вересня на відстані 30 см кущ від куща. Ехінацея не вимагатиме частої уваги. Їй достатньо в спеку отримувати помірний прикореневий полив та природну вентиляцію біля кореня. Постачання повітря до кореневої системи можливе завдяки такій простій процедурі як розпушування. Зимує лікарська рослина без укриттів та зрізання.
Купити посадковий матеріал дешево у нашому інтернет-магазині.
| Основні | |
|---|---|
| Країна виробник | Нідерланди |
| Тип посадкового матеріалу | Насіння |
| Колір | Рожевий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Бренд | ТМ Садиба Центр |
| Вид | Насіння багаторічних квітів |
| Вологість грунту | Помірно волога |
| Час доставки | Відправка рослин здійснюється в ідеальний період для посадки рослин. Рослини, які потрібно висаджувати восени доставляються в період з 15 Вересня. Весняні рослини відправляються з 29 Березня. |
| Час посадки | березень |
| Час цвітіння | серпень |
| Висота рослини | 50 см |
| Глибина посадки | 5 см |
| Діаметр квітки/плода | 5-10 см |
| Запах | Немає |
| Зона морозостійкості | Зона 3-4 |
| Кількість в упаковці, шт | 0,1 г |
| Місце посадки | Для клумби, Для горщиків, Для саду, Польові/лугові, Бордюрні |
| Місце посадки | Сонце |
| Мінімальна сума замовлення | 200 грн. |
| Забарвлення листя | Зелені |
| Період посадки (закінчення) | травень |
| Період цвітіння (закінчення) | травень |
| Підходить під зріз | Так |
| Відстань між рослинами | 30 см |
| Умови поливу | Помірний |
| Колір квітки | Рожевий |
- Ціна: 14,95 ₴



