Лук тыканка Коррадо належить до сортів, призначених для професійного вирощування та раннього врожаю. Він став найкращим гібридом для отримання весняного пір'я і великих золотисто-білих лукових головок через кілька тижнів.
Зовнішній вигляд
Луковиці, які ранньої весни завершують формування, випускають світло-зелене пір'я. Трав'янисте та циліндричне пір'я досить густе та високе. Під час викопування врожаю можна отримати гарні цибулини із золотистою лупочкою. Під сухим шаром ховається м'ясиста та туга їстівна цибулина білого кольору.
-
Збір врожаю: квітень – май.
-
Вага цибулини: до 200 г.
-
Форма: куляста.
-
Фарбування: золотисте, біле.

Посадковий матеріал поглиблюють у землю пізньої осені для отримання раннього врожаю (на 2 місяці раніше сортів весняної посадки). Ґрунт вибирають дренований повуглецевий або супусний. З огляду на те, що сорт розвивається й восени, і взимку, місце має бути захищеним від вітру та застоїв води, максимально освітленим. Глибина посадки — 4 – 5 см.
Живлення й підживлення — основний догляд за Коррадо. Також час від часу необхідно поливати цибулю. Полив проводиться помірною кількістю не холодної води. Сорт стійкий до хвороб.
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Культура | Цибуля-сіянка |
| Тип продукції | Посадковий |
| Сорт/Гібрид | Corrado |
| Країна виробник | Нідерланди |
| Вага упаковки | 250 г |
| Користувацькі характеристики | |
| Забарвлення листя | Сірі/сріблясті/голубуваті |
| Вид | Озима цибуля сіянка |
| Розмір посадкового матеріалу | 8/16 мм |
| Відстань між рослинами | 15 см |
| Висота рослини | 50-60 см |
| Час цвітіння | вересень |
| Діаметр квітки/плода | 0-5 см |
| Колір квітки | Жовтий |
| Кількість в упаковці, шт | 0,25 кг |
| Глибина посадки | 5 см |
| Період цвітіння (закінчення) | липень |
| Умови поливу | Рідкісний |
| Вологість грунту | Помірно волога |
| Період посадки (закінчення) | липень |
| Запах | Так |
| Зона морозостійкості | Зона 5-6 |
| Підходить під зріз | Немає |
| Час посадки | липень |
| Час доставки | Відправка рослин здійснюється в ідеальний період для посадки рослин. Рослини, які потрібно висаджувати восени доставляються в період з 15 Вересня. Весняні рослини відправляються з 29 Березня. |
| Мінімальна сума замовлення | 200 грн. |
| Тип садивного матеріалу | Саджанці |
- Ціна: 197,96 ₴





