Посадка. Кореневища «бульби» висаджують в лютому-березні. Ємність для посадки підбирають широку і не дуже низьку. У горщик діаметром 15 см висаджують 6 рослин одного сорту. Глибина посадки - 2 см. землесуміш повинна бути пухкої, підійде субстрат «Для сенполій і цикламенів».
Догляд. Ахіменес - світлолюбна рослина, однак не переносить прямих сонячних променів. Цілий рік температура повітря повинна бути в межах 18-25 ° С. У період цвітіння (липень-вересень) поливати помірно, з вересня - поливи поступово зменшують. У період спокою надземна частина відмирає. Рослина переносять в прохолодне місце. Його можна залишити в ємності або зберігати в піску до кінця лютого. Після закінчення періоду спокою ахіменес пересаджують, переносять в тепле і світле місце. Регулярно поливають до появи пагонів.
| Основні | |
|---|---|
| Країна виробник | Нідерланди |
| Тип посадкового матеріалу | Цибулини |
| Користувальницькі характеристики | |
| Бренд | Флориум |
| Вид | Ексклюзивні цибулини |
| Вологість грунту | Помірно волога |
| Час доставки | Відправка рослин здійснюється в ідеальний період для посадки рослин. Рослини, які потрібно висаджувати восени доставляються в період з 15 Вересня. Весняні рослини відправляються з 29 Березня. |
| Час посадки | березень |
| Час цвітіння | жовтень |
| Висота рослини | 60 см |
| Глибина посадки | 5 см |
| Діаметр квітки/плода | 5-10 см |
| Запах | Так |
| Зона морозостійкості | Зона 7-8 |
| Кількість в упаковці, шт | 3 |
| Місце посадки | Для балкона/ампельні, Кімнатні, Для горщиків |
| Мінімальна сума замовлення | 200 грн. |
| Забарвлення листя | Зелені |
| Період посадки (закінчення) | травень |
| Період цвітіння (закінчення) | травень |
| Підходить під зріз | Немає |
| Розмір посадкового матеріалу | різома |
| Відстань між рослинами | 10 см |
| Умови поливу | Помірний |
| Колір квітки | Ліловий |
- Ціна: 47,95 ₴



