Хазманта Saturnus (Chasmanthe Saturnus). Новинка! Ефектна рослина з екзотичним виглядом тепер до снаги виростити кожному. Інша назва: коброва лілія.

Кожне тонке, трубчасте суцвіття цієї рослини схоже на голову змії. Воно з темними тичинками, немов зміїні язики. Хазманта Сатурн є унікальною рослиною, яка походить із Південної Африки. Воно потішить вас оранжево-червоними квітками, які розташовуються вертикальними рядами з обох боків темного квітоноса. Яскраво-зелене листя мечоподібної форми дбайливо оточує суцвіття, створюючи дивовижний контраст. Осінню після цвітіння утворюються унікальні стручки, які теж забезпечують більший інтерес у саду.
Посадка. Нерине Боудена (лілія-павук) підходить для вирощування у відкритому ґрунті. Період саджання — квітень або серпень. У природі росте на бідних ґрунтах. Рослини, вирощені в багатому ґрунті, нарощують зелену масу та мають мало квіток. Оптимальний варіант — добре дреновані, піщані ґрунти з низьким вмістом азоту. Місце для саджання вибирають сонячне, захищене від вітру, краще з південного боку. Луковиці висаджують на глибину 10 см, на відстані 7-10 см один від одного.
Нерине Боудена вирощують також у контейнерах. Луковиці висаджують неглибоко, так щоб їхня верхівка була вищою від рівня ґрунту.
Догляд. Неріне Боудена, на відміну від інших різновидів, досить холодостійка рослина (витримує -17°C) У перший рік після саджання, цвітіння може бути багатим. Зимує нерині у відкритому ґрунті лише в регіонах із м'якими зимами. У холодних регіонах — луковички на зиму викопують. Обережно — рослина отруйна!
| Основні | |
|---|---|
| Країна виробник | Нідерланди |
| Тип рослини | Квіти |
| Тип посадкового матеріалу | Цибулини |
| Тривалість життя | Багаторічні |
| Відношення до світла | Універсальні |
| Колір | Червоний |
| Додаткові характеристики | |
| Холодостійкість | Ні |
| Укриття на зиму | Зберігання в приміщенні |
| Посухостійкість | Ні |
| Висота дорослої рослини | 70 см |
| Кількість в упаковці | 1 шт. |
| Користувацькі характеристики | |
| Забарвлення листя | Зелені |
| Вид | Хазманта |
| Місце посадки | Для балкона/ампельні, Для клумби, Для горщиків, Для саду, Бордюрні |
| Розмір посадкового матеріалу | 12/14 |
| Відстань між рослинами | 10 см |
| Висота рослини | 60-70 см |
| Час цвітіння | вересень |
| Діаметр квітки/плода | 0-5 см |
| Колір квітки | Червоний |
| Кількість в упаковці, шт | 1 |
| Глибина посадки | 10 см |
| Період цвітіння (закінчення) | травень |
| Умови поливу | Рідкісний |
| Вологість грунту | Помірно волога |
| Період посадки (закінчення) | травень |
| Бренд | Флориум |
| Запах | Немає |
| Зона морозостійкості | Зона 7-8 |
| Підходить під зріз | Так |
| Час посадки | березень |
| Час доставки | Відправка рослин здійснюється в ідеальний період для посадки рослин. Рослини, які потрібно висаджувати восени доставляються в період з 15 Вересня. Весняні рослини відправляються з 29 Березня. |
| Мінімальна сума замовлення | 200 грн. |
- Ціна: 59,95 ₴



