Ґрунт необхідний легкий родючий (на 8-20% повинен складатися з гумусу), тому при посадці в перекопаний ґрунт слід внести листовий перегній. При посадці квітки, має бути забезпечено дренажний шар.
Час посадки. Висаджувати найкраще ранньою весною або в серпні, поки рослина знаходиться в стані спокою.
Місце посадки. Найбільш відповідне місце - півтінь або там, де розсіяне світло. Сонце і сильну тінь квітка переносить погано.
Глибина посадки. Для посадки в домашніх умовах або теплому кліматі цибулину занурюють в ґрунт на 1/2 або 1/3. Для холодного клімату бульби слід закопувати на глибину 5-10 см.
Догляд. Полив цикламена Cilicium слід регулювати та поливати тільки в той час, коли верхній шар ґрунту підсохне. Воду рослині краще подавати шляхом дощування. Починати вносити добрива слід з перших пагонів і до кінця цвітіння.
У період зростання слід проводити профілактику від шкідників, обприскувати інсектицидами та акарицидами від кліщів та попелиці. Після цвітіння квітконос з квітами обрізають. На зиму рослину вкривають торфом, листям, хвойним опади.
| Основні | |
|---|---|
| Країна виробник | Нідерланди |
| Тип рослини | Квіти |
| Рід рослини | Цикламен (Дряква) |
| Тип посадкового матеріалу | Цибулини |
| Тривалість життя | Багаторічні |
| Відношення до світла | Тіньовитривалі |
| Колір | Рожевий |
| Додаткові характеристики | |
| Холодостійкість | Так |
| Укриття на зиму | Потребує укриття |
| Посухостійкість | Так |
| Висота дорослої рослини | 50 см |
| Кількість в упаковці | 1 шт. |
| Користувацькі характеристики | |
| Забарвлення листя | Багатоколірні |
| Вид | M. Thoolen |
| Місце посадки | Для клумби, Для горщиків, Для саду, Польові/лугові, Бордюрні |
| Розмір посадкового матеріалу | 10/13 |
| Відстань між рослинами | 10 см |
| Висота рослини | 40-50 см |
| Час цвітіння | червень |
| Діаметр квітки/плода | 0-5 см |
| Колір квітки | Різнобарвний |
| Кількість в упаковці, шт | 1 |
| Глибина посадки | 5 см |
| Період цвітіння (закінчення) | листопад |
| Умови поливу | Помірний |
| Вологість грунту | Помірно волога |
| Період посадки (закінчення) | листопад |
| Бренд | Флориум |
| Запах | Так |
| Зона морозостійкості | Зона 5-6 |
| Підходить під зріз | Немає |
| Час посадки | березень |
| Час доставки | Відправка рослин здійснюється в ідеальний період для посадки рослин. Рослини, які потрібно висаджувати восени доставляються в період з 15 Вересня. Весняні рослини відправляються з 29 Березня. |
| Мінімальна сума замовлення | 200 грн. |
- Ціна: 61,95 ₴




