Ґрунт для посадки повинен бути слабокислий, дренований піском, багатий листовим або хвойним опадом, пухкий. Для посадки підійдуть злегка затінені місця, без протягів і застою води.
Час посадки. Посадку цибулин варто робити навесні, після закінчення заморозків. Можна висаджувати й восени, тоді це необхідно зробити до початку холодів. Рекомендується цибулини перед посадкою в ґрунт обробити оцтом для профілактики.
Місце посадки. Даний сорт схожий за вимогами зі східними гібридами, тому вважає за краще затінені місця, можна висадити там, де світло падає розсіяно. Як і всі лілії, Zelmira не можна садити на відкритих вітряних ділянках. На одному місці рослина, як правило, зростає від 3 до 5 років, потім необхідна пересадка.
Глибина посадки. Ґрунт бажано перекопати на глибину 35 - 40 см, після чого викопати яму глибиною 15 - 20 см. В залежності від складу ґрунту: важкий і щільний або легкий і розсипчастий, в нього вносять пісок з торфом або просто торф.
Догляд. Лілію Zelmira необхідно підгодовувати мінеральними добривами навесні при посадці, в період формування бутонів і після відцвітання. Полив повинен бути частим і регулярним. Також потрібно восени підготувати рослину до зимового періоду: зрізати стебло і вкрити листям, травою або тирсою. Якщо ви цибулини викопуєте на зимовий сезон, то їх необхідно зберігати в холодному напівпідвальному приміщенні.
В інтернет магазині Флоріум можна купити ОТ гібриди.
| Основні | |
|---|---|
| Країна виробник | Нідерланди |
| Тип рослини | Квіти |
| Рід рослини | Лілія |
| Тип посадкового матеріалу | Цибулини |
| Тривалість життя | Багаторічні |
| Відношення до світла | Світлолюбні |
| Колір | Рожевий |
| Додаткові характеристики | |
| Холодостійкість | Так |
| Укриття на зиму | Не вимагає укриття |
| Посухостійкість | Так |
| Висота дорослої рослини | 80 см |
| Кількість в упаковці | 1 шт. |
| Користувацькі характеристики | |
| Забарвлення листя | Зелені |
| Вид | OT лілії гібриди |
| Місце посадки | Для клумби, Для горщиків, Для саду, Бордюрні |
| Розмір посадкового матеріалу | 14/16 |
| Відстань між рослинами | 20 см |
| Висота рослини | 60-80 см |
| Час цвітіння | липень |
| Діаметр квітки/плода | 15-20 см |
| Колір квітки | Рожевий |
| Кількість в упаковці, шт | 1 |
| Глибина посадки | 15 см |
| Період цвітіння (закінчення) | травень |
| Умови поливу | Помірний |
| Вологість грунту | Помірно волога |
| Період посадки (закінчення) | травень |
| Бренд | Флориум |
| Запах | Так |
| Зона морозостійкості | Зона 3-4 |
| Підходить під зріз | Так |
| Час посадки | березень |
| Час доставки | Відправка рослин здійснюється в ідеальний період для посадки рослин. Рослини, які потрібно висаджувати восени доставляються в період з 15 Вересня. Весняні рослини відправляються з 29 Березня. |
| Мінімальна сума замовлення | 200 грн. |
- Ціна: 54,95 ₴





