Посадка. Гортензія потрібна півтінь. Так як, на сонці квітки втрачають свій яскравий колір. Гортензія невибаглива до грунту, однак, вапняні грунти їй не підходять. Садять рослини навесні або восени. Ямки копають глибиною від 30 до 70 см, приблизно такої ж ширини. В ямки насипають землесуміш з садової землі, торфу, піску. Кореневої шийки не заглубляйте. Садять на відстані 2 м один від одного. На одному місці без пересадки рослина росте 10 і більше років.
Догляд. Гортензії дуже вологолюбні. Невипадково їх назва перекладається як 'згорьована по воді'. Вони вимагають рясного поливу м'якою водою, не містить вапна. До осені кожні два тижні квітучі гортензії підгодовують розчином мінеральних і органічних добрив. При пожовтінні листя, що є ознакою хлорозу, рослини, поливають 2-3 рази розчином солей заліза. Особливість гортензії - не виносить перегній: але викликає загнивання коріння. Не любить гортензія і гній. На зиму вкривають перші 2-3 роки. Дорослі рослини не вимагають укриття. Навесні проводять обрізку: видаляють слабкі, тонкі і пошкоджені пагони.
| Основні | |
|---|---|
| Країна виробник | Нідерланди |
| Користувальницькі характеристики | |
| Бренд | Флориум |
| Вид | Гортензія волотиста |
| Вологість грунту | Суха |
| Час доставки | Відправка рослин здійснюється в ідеальний період для посадки рослин. Рослини, які потрібно висаджувати восени доставляються в період з 15 Вересня. Весняні рослини відправляються з 29 Березня. |
| Час посадки | березень |
| Час цвітіння | липень |
| Висота рослини | 100 см |
| Глибина посадки | 10 см |
| Діаметр квітки/плода | 0-5 см |
| Запах | Немає |
| Зона морозостійкості | Зона 3-4 |
| Кількість в упаковці, шт | 1 |
| Місце посадки | Для клумби, Для горщиків, Для саду, Бордюрні |
| Мінімальна сума замовлення | 200 грн. |
| Забарвлення листя | Зелені |
| Період посадки (закінчення) | травень |
| Період цвітіння (закінчення) | травень |
| Підходить під зріз | Так |
| Розмір посадкового матеріалу | P9 |
| Відстань між рослинами | 100 см |
| Умови поливу | Рідкісний |
| Колір квітки | Різнобарвний |
- Ціна: 199,95 ₴





