Сорт невибагливий у вирощуванні. Дотримуючись загальних вимог до посадки, можна домогтися активно зростаючого, квітучого і красиво плодовитого примірника. Арум Italicum Marmoratum можна вирощувати як у відкритому ґрунті, так і в контейнерах.
Час посадки. Кращий час для висадки - осінь.
Місце посадки. Місце для вирощування арума має бути світлим, але невелика тінь теж допустима. Існують незначні вимоги до якості ґрунту - він повинен бути вологим, глинистим та, можливо, кам'янистим.
Глибина посадки. Висаджуючи рослину у відкритий ґрунт, цибулини поглиблюють на 8-10 см.
Догляд. Арум Italicum Marmoratum належить до невибагливих рослин і не потребує до себе багато уваги. Необхідно стежити за рівнем вологості ґрунту - рослина не любить застою води, це може призвести до загнивання коренів. Арум вважається морозостійкою рослиною, витримує зниження температури до -18 ° С, тому в умовах суворих зим йому обов'язково потрібне додаткове укриття на зимовий період.
| Основні | |
|---|---|
| Країна виробник | Нідерланди |
| Тип посадкового матеріалу | Цибулини |
| Користувальницькі характеристики | |
| Бренд | Флориум |
| Вид | Арум |
| Час доставки | Відправка рослин здійснюється в ідеальний період для посадки рослин. Рослини, які потрібно висаджувати восени доставляються в період з 15 Вересня. Весняні рослини відправляються з 29 Березня. |
| Час посадки | березень |
| Час цвітіння | травень |
| Висота рослини | 30-35 см |
| Глибина посадки | 5 см |
| Зона морозостійкості | Зона 5-6 |
| Кількість в упаковці, шт | 2 |
| Місце посадки | Для балкона/ампельні, Для клумби, Кімнатні, Для горщиків, Для саду |
| Мінімальна сума замовлення | 200 грн. |
| Період посадки (закінчення) | травень |
| Період цвітіння (закінчення) | травень |
| Підходить під зріз | Немає |
| Розмір посадкового матеріалу | 4/6 |
| Відстань між рослинами | 5 см |
- Ціна: 74,95 ₴



