Наперстянка Ексельсіор, пурпурова суміш 131 Семена 0,2 гшт. Florium
21,95 ₴
19,76 ₴
Мінімальна сума замовлення на сайті — 200 ₴
- В наявності
- Код: 727017
Наперстянку можна сіяти безпосередньо як в землю, так і в контейнери. У ґрунт насіння висівають досить пізно, лише на початку червня. Рослини, отримані прямим посівом у відкритий ґрунт, зацвітуть наступного літа в червні.
При вирощуванні розсади у теплиці або на підвіконні посів проводять наприкінці квітня. Насіння проростає через 2-3 тижні. Саджанці з кількома парами справжнього листя пересаджують на обране місце у серпні, вони зацвітуть цього ж року на початку вересня.
Глибина посадки. Коріння у наперстянки пурпурові невеликі, тому для висадки розсади достатньо поглиблення 10-15 см. Перш ніж помістити в посадкову яму саджанець, у неї виливають 0,5 л води. При висадженні наперстянки між рослинами дотримуються відстані 30-40 см.
Місце посадки. Наперстянка Ексельсіор воліє родючий і добре дренований ґрунт. Перед посадкою багаторічника необхідно трохи підкислити землю. Важливо, щоб ґрунт у зоні коренів був помірно вологим, але без застоювання води. У тривалі посушливі періоди рослині потрібен додатковий полив.
Багаторічник можна садити як у півтіні, так і на сонці. Квіти відмінно розвиваються за будь-яких умов, але вимагають захисту від холодного північного вітру.
Догляд. Пурпурна наперстянка добре реагує на органічні добрива (перегній, гній). Ґрунт у зоні коренів слід замульчувати, щоб обмежити проростання бур'янів та випаровування води.
Для профілактики нападу попелиці та розвитку грибкових захворювань наперстянку обприскують трав'яними настоями (кропива, хвощ, пижма, часник).
Щоб продовжити період цвітіння, на суцвіттях видаляють сухі квіти, завдяки чому формуються нові бутони. Основне обрізання трав'янистого куща роблять навесні, видаляючи торішні пагони невисоко над землею.
Купити посадковий матеріал дешево у нашому інтернет-магазині.
| Основні | |
|---|---|
| Країна виробник | Україна |
| Тип посадкового матеріалу | Насіння |
| Користувальницькі характеристики | |
| Бренд | ТМ Садиба Центр |
| Вид | Насіння дворічних квітів |
| Вологість грунту | Помірно волога |
| Час доставки | Відправка рослин здійснюється в ідеальний період для посадки рослин. Рослини, які потрібно висаджувати восени доставляються в період з 15 Вересня. Весняні рослини відправляються з 29 Березня. |
| Час посадки | березень |
| Час цвітіння | травень |
| Висота рослини | 25-30 см |
| Глибина посадки | 5 см |
| Діаметр квітки/плода | 0-5 см |
| Запах | Немає |
| Зона морозостійкості | Зона 5-6 |
| Кількість в упаковці, шт | 0,2 г |
| Місце посадки | Для клумби, Для саду |
| Місце посадки | Сонце |
| Мінімальна сума замовлення | 200 грн. |
| Забарвлення листя | Зелені |
| Період посадки (закінчення) | травень |
| Період цвітіння (закінчення) | травень |
| Підходить під зріз | Немає |
| Відстань між рослинами | 30 см |
| Умови поливу | Помірний |
| Колір квітки | Різнобарвний |
- Ціна: 19,76 ₴


