Мікс 'Скабіоза махрова' потрібно висаджувати на сонячній ділянці, оскільки квіти теплолюбні. Садити їх у тіні не рекомендується, оскільки квітки швидко опадуть і втратять свою привабливість. Варто врахувати й той факт, що рослини не переносять застою води та перезволоження. Ділянка повинна бути з пухким, легким і родючим ґрунтом.
Посадка:
-
викопайте заглиблення близько 5 см;
-
покладіть на дно посадковий матеріал;
-
засипте насіння родючою землею;
-
утрамбуйте поверхню і злегка полийте.
З догляду знадобиться полив. Кількість води потрібно строго регулювати, оскільки надлишок вологи небезпечний для скабіози. Достатньо зберігати легку вологість ґрунту. Не зайвими будуть розпушування, прополювання та підживлення. З добрив краще використовувати мінеральні, але й органіка теж підійде.
Купити посадковий матеріал дешево у нашому інтернет-магазині.
| Основні | |
|---|---|
| Країна виробник | Україна |
| Тип посадкового матеріалу | Насіння |
| Користувальницькі характеристики | |
| Бренд | ТМ Садиба Центр |
| Вид | Насіння скабіози |
| Час доставки | Відправка рослин здійснюється в ідеальний період для посадки рослин. Рослини, які потрібно висаджувати восени доставляються в період з 15 Вересня. Весняні рослини відправляються з 29 Березня. |
| Час посадки | березень |
| Час цвітіння | серпень |
| Висота рослини | 50 см |
| Глибина посадки | 5 см |
| Зона морозостійкості | Зона 9-10 |
| Кількість в упаковці, шт | 0,3 г |
| Місце посадки | Для клумби, Для саду, Бордюрні |
| Мінімальна сума замовлення | 200 грн. |
| Період посадки (закінчення) | травень |
| Період цвітіння (закінчення) | травень |
| Підходить під зріз | Немає |
| Відстань між рослинами | 30 см |
- Ціна: 26,95 ₴



