Найкраще місце для посадки рослини - низькі луки та клумби. У вуличних контейнерах також можна виростити прекрасні квітучі алліуми.
Час посадки. Цибулинам алліума необхідний час для вкорінення до настання холодів, тому посадку починають у вересні та закінчують в листопаді.
Місце посадки. Сорт світлолюбний, що передбачає отримання корисних речовин з ґрунту. Ґрунт повинен бути легким, дренованим, без застоїв води.
Глибина посадки. Цибулина Roseum невелика. Її досить посадити на глибину в 5 см і, не трамбуючи, присипати землею.
Догляд. Оскільки алліум Roseum досить низький, його необхідно звільняти від бур'яну. Бажано додатково рихлити землю і 1-3 рази за сезон вносити добрива. Свіжою органікою сорт не удобрюють, віддаючи перевагу спеціалізованим комплексним підживленням. Для того, щоб алліум пережив зиму, ґрунт навколо цибулини мульчують.
| Основні | |
|---|---|
| Країна виробник | Нідерланди |
| Тип посадкового матеріалу | Цибулини |
| Колір | Рожевий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Бренд | Флориум |
| Вид | Аллиум |
| Вологість грунту | Помірно волога |
| Час доставки | Відправка рослин здійснюється в ідеальний період для посадки рослин. Рослини, які потрібно висаджувати восени доставляються в період з 15 Вересня. Весняні рослини відправляються з 29 Березня. |
| Час посадки | березень |
| Час цвітіння | травень |
| Висота рослини | 25-30 см |
| Глибина посадки | 10 см |
| Діаметр квітки/плода | 5-10 см |
| Запах | Так |
| Зона морозостійкості | Зона 3-4 |
| Кількість в упаковці, шт | 10 |
| Місце посадки | Для балкона/ампельні, Для клумби, Для горщиків, Для саду, Бордюрні |
| Місце посадки | Сонце |
| Мінімальна сума замовлення | 200 грн. |
| Забарвлення листя | Зелені |
| Період посадки (закінчення) | листопад |
| Період цвітіння (закінчення) | листопад |
| Підходить під зріз | Так |
| Розмір посадкового матеріалу | 4/5 |
| Відстань між рослинами | 15 см |
| Умови поливу | Помірний |
| Колір квітки | Рожевий |
- Ціна: 54,95 ₴





