


Гіацинт Махровий Spring Beauty Восточный 136 Луковицы 1шт. Florium
79,95 ₴
Мінімальна сума замовлення на сайті — 200 ₴
- Немає в наявності
- Код: 212058
Посадка. Гіацинти можна висаджувати як у відкритий ґрунт, так і в контейнери. У відкритому ґрунті вони воліють рости на родючих, добре дренованих ґрунтах, але не кислих. Місце для посадки вибирають сонячне або легку тінь, захищене від вітру. Перед посадкою вносять органічні і мінеральні добрива. Цибулини висаджують з вересня по кінець грудня. Глибина посадки, залежно від розміру цибулини, повинна становити 10-15 см, відстань між цибулинами - 15-20 см. Врахуйте, що великі цибулини призначені для вигонки, а цибулини середнього розміру - для вирощування у відкритому ґрунті. Гіацинти, які вирощені з цибулин середнього розміру, більш стійкі до несприятливих погодних умов. При посадці в контейнери, гіацинтам потрібно забезпечити хороший дренаж. Контейнери повинні мати дренажні отвори, на дно поміщають шар дренажу. Землесуміш готують з дернової, компостної землі, піску або торфу. Ємності підбирають так, щоб цибулині було «тісно» тобто діаметр горщика беруть на декілька сантиметрів більше, ніж розмір цибулини. Гіацинти надають найбільший інтерес для зимової вигонки. Цибулини вибирають великі і здорові (більше 5 см в діаметрі), їх висаджують у горщики або спеціальні ємності для гіацинтів. Для проростання цибулин потрібно прохолодне і темне місце. Після появи листя, гіацинти переносять в прохолодне тінисте приміщення, після появи суцвіття - у світле приміщення. Після цвітіння, цибулини висаджують у відкритий ґрунт.
Догляд. Цибулини гіацинтів можна залишити зимувати в землі, але краще викопати після відцвітання і зберігати до осінньої посадки. Після цвітіння, суцвіття гіацинтів зрізують, а листя залишають. Листя будуть «живити» цибулину. Після засихання листків, на початку літа, цибулини викопують, сушать і зберігають у торфі або тирсі в сухому приміщенні. Без викопування, на одному місці можуть рости до 3 років. Поливати гіацинти потрібно в період активного росту, приблизно 2 рази на тиждень. Гіацинти не переносять зайвої вологи. Не можна допускати також пересихання ґгрунту. Горшкові гіацинти потребують регулярних підгодівлі.
| Основні | |
|---|---|
| Країна виробник | Нідерланди |
| Тип рослини | Квіти |
| Рід рослини | Гіацинт |
| Тип посадкового матеріалу | Цибулини |
| Тривалість життя | Багаторічні |
| Відношення до світла | Світлолюбні |
| Колір | Рожевий |
| Додаткові характеристики | |
| Холодостійкість | Так |
| Укриття на зиму | Зберігання в приміщенні |
| Посухостійкість | Так |
| Висота дорослої рослини | 30 см |
| Кількість в упаковці | 1 шт. |
| Користувальницькі характеристики | |
| Засухостійкість | Так |
| Забарвлення листя | Зелені |
| Вид | Махрові гіацинти |
| Місце посадки | Для клумби, Для саду |
| Розмір посадкового матеріалу | 15/16 |
| Відстань між рослинами | 10 см |
| Висота рослини | 30 см |
| Час цвітіння | квітень |
| Діаметр квітки/плода | 0-5 см |
| Колір квітки | Рожевий |
| Кількість в упаковці, шт | 1 |
| Глибина посадки | 5 см |
| Місце посадки | Сонце |
| Період цвітіння (закінчення) | листопад |
| Умови поливу | Помірний |
| Вологість грунту | Помірно волога |
| Період посадки (закінчення) | листопад |
| Бренд | Флориум |
| Запах | Так |
| Зона морозостійкості | Зона 5-6 |
| Підходить під зріз | Немає |
| Час посадки | березень |
| Час доставки | Відправка рослин здійснюється в ідеальний період для посадки рослин. Рослини, які потрібно висаджувати восени доставляються в період з 15 Вересня. Весняні рослини відправляються з 29 Березня. |
| Мінімальна сума замовлення | 200 грн. |
- Ціна: 79,95 ₴


