Цю рослину вирощують в якості садової або кімнатної. У відкритому ґрунті Іфейон Jessie зростає переважно в районах з м'яким кліматом. Посадку проводять, виконуючи деякі вимоги, що стане запорукою успішного вирощування прекрасної квітки.
Час посадки. Для висадки цибулин найкраще виділити час в кінці літа або початку осені.
Місце посадки. Іфейон бажає рости на сонячному місці. Ґрунт повинен бути пухким, родючим та досить зволоженим. Кущики здатні широко розростатися, тому місце посадки необхідно вибирати просторе.
Глибина посадки. Висаджують цибулини іфейону на глибину близько 5 см.
Догляд. У догляді важливий своєчасний полив. Рослина не терпить застою води, вона легше переносить посуху. Підживлення спеціальними мінеральними добривами сприятиме активному росту і пишному цвітінню.
При вирощуванні у відкритому ґрунті на зиму рекомендується викопувати цибулини та зберігати в темному прохолодному місці. Цибулини можуть зимувати й в ґрунті, але тоді буде потрібно якісне укриття.
| Основні | |
|---|---|
| Країна виробник | Нідерланди |
| Тип посадкового матеріалу | Цибулини |
| Користувальницькі характеристики | |
| Бренд | Флориум |
| Вид | Ифейон |
| Вологість грунту | Помірно волога |
| Час доставки | Відправка рослин здійснюється в ідеальний період для посадки рослин. Рослини, які потрібно висаджувати восени доставляються в період з 15 Вересня. Весняні рослини відправляються з 29 Березня. |
| Час посадки | березень |
| Час цвітіння | квітень |
| Висота рослини | 15-30 см |
| Глибина посадки | 5 см |
| Діаметр квітки/плода | 0-5 см |
| Запах | Так |
| Зона морозостійкості | Зона 5-6 |
| Кількість в упаковці, шт | 5 |
| Місце посадки | Для балкона/ампельні, Для клумби, Для горщиків, Для саду, Бордюрні |
| Місце посадки | Сонце |
| Мінімальна сума замовлення | 200 грн. |
| Забарвлення листя | Багатоколірні |
| Період посадки (закінчення) | листопад |
| Період цвітіння (закінчення) | листопад |
| Підходить під зріз | Так |
| Розмір посадкового матеріалу | 4+ |
| Відстань між рослинами | 10 см |
| Умови поливу | Помірний |
| Колір квітки | Фіолетовий, Синій |
- Ціна: 54,95 ₴



