Цариця квітів сорту Terracotta має просте вирощування. Хороше життєве зростання і багате цвітіння досягається за допомогою нескладних агротехнічних заходів з посадки та догляду за рослинами.
Час посадки. Найкращим часом посадки троянди Terracotta вважається осінь - за цей час рослина встигне пройти загартування. Також саджанці висаджують в ґрунт і навесні.
Місце посадки. Саджанці троянд люблять світлі сонячні ділянки родючої, добре дренованої землі. Однак дія прямих сонячних променів в полудень може залишати поганий слід на стані сорту, тому краще проводити посадку на ділянках, де днем троянда буде захищена від палючого сонця.
Глибина посадки. Глибина посадки саджанців визначається за місцем щеплення, яке повинно бути на рівні поверхні землі або на кілька сантиметрів вище (орієнтовно 10 см). Посадкові ямки готують заздалегідь, вносять в них добрива і рясно поливають.
Догляд. Роза Terracotta - не вибагливий чагарник. Рослина потребує рясного поливу, особливо навесні та влітку, регулярних підгодівель та прополювання ґрунту для збагачення киснем.
Здоровий зовнішній вигляд підтримується видаленням з квітки сухих і хворих пагонів. На зиму зону щеплення підгортають від морозів.
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Країна виробник | Україна |
| Колір | Червоний |
| Користувацькі характеристики | |
| Забарвлення листя | Зелені |
| Вид | Троянди Декоплант |
| Місце посадки | Для клумби, Для саду |
| Розмір посадкового матеріалу | 30-40 см |
| Відстань між рослинами | 40 см |
| Висота рослини | 100-110 см |
| Час цвітіння | червень |
| Діаметр квітки/плода | 10-15 см |
| Колір квітки | Червоний |
| Кількість в упаковці, шт | 1 |
| Глибина посадки | 10 см |
| Місце посадки | Сонце |
| Період цвітіння (закінчення) | жовтень |
| Умови поливу | Помірний |
| Вологість грунту | Помірно волога |
| Період посадки (закінчення) | жовтень |
| Запах | Так |
| Зона морозостійкості | Зона 3-4 |
| Підходить під зріз | Так |
| Час посадки | березень |
| Час доставки | Відправка рослин здійснюється в ідеальний період для посадки рослин. Рослини, які потрібно висаджувати восени доставляються в період з 15 Вересня. Весняні рослини відправляються з 29 Березня. |
| Мінімальна сума замовлення | 200 грн. |
| Тип садивного матеріалу | Саджанці |
- Ціна: 209,95 ₴



