Посадка. Ключовими елементами успіху у вирощуванні малини є вибір місця, хороша опора і підв'язка, підрізка її пагонів на кущах. Місце - сонячне або легка півтінь. Грунт має бути добре дренованим, родючим, нейтральним або слабокислим. Малину можна висаджувати двома способами: перший спосіб - траншейний (посадка кущів малини рядами), другий спосіб - гніздовий (кущі висаджуються в ямки із вбитими кілками). При траншейному способі посадки, траншеї готують заздалегідь. Розмір траншеї - 50-60 см шириною і 40 см глибиною. Довжина траншеї - дорівнює довжині ділянки малинника. Відстань між рослинами - 30 - 60 см один від одного в ряду. Відстань між рядами - 120 см і більше. На дно траншеї вносять компост, шаром 10 см. Коренева шийка рослини повинна бути на рівні поверхні грунту. Період посадки - весна, осінь.
На кінцях кожного ряду встановлюють стовпчики (залізні труби, та ін), а потім натягують металевий дріт (2-3 ряди дроту). Пагони малини підв'язують до дроту. Після посадки грунт мульчують, а рослини поливають.
Догляд. Малина дуже витривала. На одному місці росте 10-20 років. У перший рік після посадки всі квіти краще видалити. Рослини потребують достатньої кількості води і удобрення навесні і влітку. Влітку збирають плоди. Восени старі стебла видаляють на рівні землі.
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Країна виробник | Україна |
| Користувальницькі характеристики | |
| Бренд | Флориум |
| Вид | Ежемалина |
| Вологість грунту | Помірно волога |
| Час доставки | Відправка рослин здійснюється в ідеальний період для посадки рослин. Рослини, які потрібно висаджувати восени доставляються в період з 15 Вересня. Весняні рослини відправляються з 29 Березня. |
| Час посадки | березень |
| Час цвітіння | травень |
| Висота рослини | 100-200 см |
| Глибина посадки | 10 см |
| Діаметр квітки/плода | 0-5 см |
| Запах | Так |
| Зона морозостійкості | Зона 3-4 |
| Кількість в упаковці, шт | 1 |
| Місце посадки | Для саду |
| Місце посадки | Сонце |
| Мінімальна сума замовлення | 200 грн. |
| Забарвлення листя | Зелені |
| Період посадки (закінчення) | травень |
| Період цвітіння (закінчення) | травень |
| Підходить під зріз | Немає |
| Розмір посадкового матеріалу | P9 |
| Відстань між рослинами | 50 см |
| Тип садивного матеріалу | Саджанці |
| Умови поливу | Рідкісний |
| Колір квітки | Червоний |
- Ціна: 124,95 ₴




