


Лілія Avalon Sunset (Унікальне забарвлення) AOA Гибридна 130 Луковицы 1шт. Florium
69,95 ₴
Мінімальна сума замовлення на сайті — 200 ₴
- Немає в наявності
- Код: 203205
Зовнішній вигляд
Великі бронзово-жовтогарячі чаші квітів мають дуже ошатний вигляд, вони помітні навіть із дальньої точки огляду ділянки.
-
Висота рослини: 100-110 см;
-
діаметр квітки: 15-20 см;
-
місяці цвітіння: ілюль-август;
-
колір кольорів: жовтогарячий.

Посаджені поруч кілька бульб зіставлять гарний колірний акцент на клумбі. Кожній цибулині буде потрібно передбачити окрему опору, тоді важкі кольороноси не будуть схиляти свої чарівні головки в різні боки. На зиму цибулини не потрібно викопувати, досить профілактично укрити їх невеликим шаром мульчі, хоча і це не обов'язкова умова. Нарощування дочірніх цибулин відбувається кілька років, після чого гніздо викопують і розсаджують. Під час вегетації, виганяння квітоносів, наливання бутонів лілії вимагають більш частого поливання, підживлення. Після цвітіння поливи скорочують, а з добрив вносять лише калійні: вони забезпечать гарну збережність цибулини, безпроблемну зимівку.

| Основні | |
|---|---|
| Країна виробник | Нідерланди |
| Колір | Помаранчевий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Забарвлення листя | Зелені |
| Вид | AOA лілії гібриди |
| Місце посадки | Для клумби, Для горщиків, Для саду, Бордюрні |
| Розмір посадкового матеріалу | 16/18 |
| Відстань між рослинами | 20 см |
| Висота рослини | 100-110 см |
| Час цвітіння | липень |
| Діаметр квітки/плода | 15-20 см |
| Колір квітки | Помаранчевий |
| Кількість в упаковці, шт | 1 |
| Глибина посадки | 15 см |
| Місце посадки | Сонце |
| Період цвітіння (закінчення) | травень |
| Умови поливу | Помірний |
| Вологість грунту | Помірно волога |
| Період посадки (закінчення) | травень |
| Бренд | Флориум |
| Запах | Так |
| Зона морозостійкості | Зона 3-4 |
| Підходить під зріз | Так |
| Час посадки | березень |
| Час доставки | Відправка рослин здійснюється в ідеальний період для посадки рослин. Рослини, які потрібно висаджувати восени доставляються в період з 15 Вересня. Весняні рослини відправляються з 29 Березня. |
| Мінімальна сума замовлення | 200 грн. |
| Тип рослини | Квіти |
| Тип садивного матеріалу | Цибулини |
| Тривалість життя | Многолетние |
| Рід рослини | Лілію |
| Додаткові характеристики | |
| Холодостійкість | True |
| Засухостійкість | True |
| Висота дорослої рослини | 110 см |
| Кількість в пакованні | 1 шт. |
- Ціна: 69,95 ₴


