


Лілія Sunset Boulevard (Унікальне забарвлення) AOA Гибридна 130 Луковицы 1шт. Florium
69,95 ₴
Мінімальна сума замовлення на сайті — 200 ₴
- Немає в наявності
- Код: 203209
Опис (Лілія Sunset Boulevard)
«Сансет Булевард» вражає своїм глибоким чистим забарвленням квітів без присутності півтонів, цяточок і інших декоративних елементів.
Зовнішній вигляд
Пелюстки відрізняються високою щільністю, зачаровуючи соковитістю оранжевого кольору. Забарвлення їх країв менш насичена, що створює сприйняття додаткової об'ємності.
-
Висота рослини: 100-110 см;
-
Діаметр квітки: 15-20 см;
-
забарвлення квітки: помаранчеве;
-
забарвлення листя: зелене;
-
період цвітіння: липень.

Лілія любить сонячні місця, але також добре себе почуває і півтіні. Вона не переносить надлишкової вологи, але вимагає помірного поливу. Морозостійка рослина добре справляється з мінусовими температурами і не вимагає обов'язкового укриття. Рослина невибаглива, але віддячить рясним цвітінням, якщо висадка буде здійснена в багатий ґрунт. Догляд за лілією Sunset Boulevard не представляє ніяких складнощів: помірний полив, захист від бур'янів, виняток ризику застою вологи.

| Основні | |
|---|---|
| Країна виробник | Нідерланди |
| Тип рослини | Квіти |
| Рід рослини | Лілія |
| Тип посадкового матеріалу | Цибулини |
| Тривалість життя | Багаторічні |
| Відношення до світла | Тіньовитривалі |
| Колір | Помаранчевий |
| Додаткові характеристики | |
| Холодостійкість | Так |
| Укриття на зиму | Не вимагає укриття |
| Посухостійкість | Так |
| Висота дорослої рослини | 110 см |
| Кількість в упаковці | 1 шт. |
| Користувацькі характеристики | |
| Забарвлення листя | Зелені |
| Вид | AOA лілії гібриди |
| Місце посадки | Для клумби, Для горщиків, Для саду, Бордюрні |
| Розмір посадкового матеріалу | 14/16 |
| Відстань між рослинами | 20 см |
| Висота рослини | 100-110 см |
| Час цвітіння | липень |
| Діаметр квітки/плода | 15-20 см |
| Колір квітки | Помаранчевий |
| Кількість в упаковці, шт | 1 |
| Глибина посадки | 15 см |
| Місце посадки | Сонце |
| Період цвітіння (закінчення) | травень |
| Умови поливу | Помірний |
| Вологість грунту | Помірно волога |
| Період посадки (закінчення) | травень |
| Бренд | Флориум |
| Запах | Так |
| Зона морозостійкості | Зона 3-4 |
| Підходить під зріз | Так |
| Час посадки | березень |
| Час доставки | Відправка рослин здійснюється в ідеальний період для посадки рослин. Рослини, які потрібно висаджувати восени доставляються в період з 15 Вересня. Весняні рослини відправляються з 29 Березня. |
| Мінімальна сума замовлення | 200 грн. |
- Ціна: 69,95 ₴


