Посадка. Місце для посадки вибирають сонячне, захищене від вітру. Грунт підходить будь-який, але добре дренованй. Період посадки - квітень-травень. Посадочна яма повинна бути більше кореневої грудки саджанця в два рази. Після посадки, грунт мульчують.
Догляд.rong> Гібіскуси не особливо вимогливі рослини. Їх поливають регулярно. Стежать, щоб земля була постійно вологою. Гібіскуси можуть переносити посуху, але при недостатній волозі рослини слабшають і скидають бутони. Зимостійкі, але на зиму потребують укриття. Не потребує сильної обрізки: видаляють застарілі гілки і дуже довгі.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Країна виробник | Україна |
| Користувальницькі характеристики | |
| Бренд | Флориум |
| Вид | Гібіскус махровий |
| Вологість грунту | Помірно волога |
| Час доставки | Відправка рослин здійснюється в ідеальний період для посадки рослин. Рослини, які потрібно висаджувати восени доставляються в період з 15 Вересня. Весняні рослини відправляються з 29 Березня. |
| Час посадки | березень |
| Час цвітіння | липень |
| Висота рослини | 300 см |
| Глибина посадки | 20 см |
| Діаметр квітки/плода | 10-15 см |
| Запах | Так |
| Зона морозостійкості | Зона 5-6 |
| Кількість в упаковці, шт | 1 |
| Місце посадки | Для клумби, Для горщиків, Для саду, Бордюрні |
| Місце посадки | Сонце |
| Мінімальна сума замовлення | 200 грн. |
| Забарвлення листя | Зелені |
| Період посадки (закінчення) | травень |
| Період цвітіння (закінчення) | травень |
| Підходить під зріз | Немає |
| Розмір посадкового матеріалу | P9 |
| Відстань між рослинами | 100 см |
| Умови поливу | Рідкісний |
| Колір квітки | Рожевий |
Інформація для замовлення
- Ціна: 199,95 ₴





