Насіння айстри висаджують на початку весни. Для посадки характерний добре прогрітий ґрунт.
Час посадки. Розсаду висаджують в середині травня. Айстра витримує заморозки до -4 ° С, тому незначне похолодання квітам не страшне. Рекомендується відразу висаджувати рослину на постійне місце.
Місце посадки. Айстра добре буде рости на сонячних ділянках родючого ґрунту. Також можна вирощувати рослини для балкона (ампельні), клумби, саду, в горщиках. Вони люблять світло і не переносять застою вологи.
Глибина посадки. >Насіння айстри висаджують в неглибокі ямки. Після посадки борозенки злегка присипають ґрунтом, а потім рясно поливають. Для швидкої появи сходів рекомендується прикрити їх плівкою. Айстру можна посадити й на зиму, але в такому випадку борозенки готують заздалегідь, а насіння садять в замерзлий ґрунт.
Догляд. Айстри не викликають труднощів у догляді й стануть улюбленцями в саду. При своєчасному внесенні добрив догляд за ними полягає в регулярному поливі та прополюванні грядок. Красивоквітуча айстра Сива Дама допоможе створити великий, яскравий і разючий квітник на вашій присадибній ділянці, від якого неможливо буде відвести очей.
| Основні | |
|---|---|
| Країна виробник | Україна |
| Тип посадкового матеріалу | Насіння |
| Колір | Синій |
| Рід рослини | Астра |
| Виробник | Насіння України |
| Користувальницькі характеристики | |
| Бренд | Насіння України |
| Вид | Насіння айстри |
| Вологість грунту | Помірно волога |
| Час доставки | Відправка рослин здійснюється в ідеальний період для посадки рослин. Рослини, які потрібно висаджувати восени доставляються в період з 15 Вересня. Весняні рослини відправляються з 29 Березня. |
| Час посадки | березень |
| Час цвітіння | липень |
| Висота рослини | 70 см |
| Глибина посадки | 5 см |
| Група | Багаторічники |
| Діаметр квітки/плода | 10-15 см |
| Запах | Немає |
| Зона морозостійкості | Зона 7-8 |
| Кількість в упаковці, шт | 0,3 г |
| Місце посадки | Для балкона/ампельні, Для клумби, Для горщиків, Для саду, Бордюрні |
| Місце посадки | Сонце |
| Мінімальна сума замовлення | 200 грн. |
| Забарвлення листя | Зелені |
| Період посадки (закінчення) | травень |
| Період цвітіння (закінчення) | травень |
| Підходить під зріз | Так |
| Відстань між рослинами | 30 см |
| Умови поливу | Помірний |
| Форма | Квітучі |
| Колір квітки | Ліловий |
- Ціна: 9,95 ₴



