До набору входять добірне насіння таких сортів:
-
Банан Жовтий (0,1 г);
-
Томат Медовий бочонок (0,1 г);
-
Томат Де-Барао Золотий (0,1 г);
-
Томат Груша Жовта (0,1 г);
-
Томат Мікадо Жовтий (0,1 г).
Томат Банан жовтий має справжній екзот на грядці. Уже в самій назві відбиті незвичайні якості цього овоча, який має щораз більшу популярність серед городників — аматорів і професіоналів. Великий інтерес до нього виявляють і дорослі, і маленькі діти, яких дивує незвичайна витягнута форма помідора та його яскравий жовтий колір. Плоди дуже смачні та ароматні, їх вживають не тільки у свіжому вигляді, але й як головний інгредієнт для приготування соусів, салатів та інших страв.
Медовий бочонок: рослина формує високорослий, потужний кущ. Під час формування куща потрібне підв'язування та пасонування. Сорт больовий, досить вимогливий до вологи. Спосіб вирощування — під плівкою або відкритий ґрунт. Среднеранний. Від моменту сходження перші зрілі плоди можна збирати через 100-105 днів. Плодам масою 200-500 г характерна злегка приплюсна, плоскокругла форма. Зрілі плоди мають гарне лимонно-жовте забарвлення. М'якоть плода соковита, медова, досить м'ясиста та не схильна до розтягування. Насіння утворюється мало. З цих плодів виходять дивовижні овочеві салати. Також їх можна застосовувати для консервування.
Томат Де-Барао Золотий:Середньоранній сорт високорослих томатів. Термін від проростання насіння до першого врожаю становить 110-120 днів. Підходить для теплиць і відкритого ґрунту. Має високу теневитривалість і холодостійкість. Вирізняється високим вмістом бета-каротину, що зумовлює золотисто-жовте забарвлення плодів і робить їх чудовим постачальником вітаміну А. Плоди — у формі вершків, ростуть дружно, великими гронами, досягаючи ваги 65-90 г. М'якоть плода соковита, смачна, кисло-солодка. Ідеальний для вживання в їжу та консервування.
Томат груша жовта : Величезності красивих плодів у великій кількості утворюються впродовж усього сезону. Плоди грушоподібної форми та золотисто-жовтого кольору. Їхній розмір становить усього 2,5-5 см завдовжки. Мають м'який солодкий смак із невеликою терпкістю і чудово підходять для вживання у свіжому вигляді або для приготування томатних консервів. Плоди збирають, коли вони пофарбовані в колір від зеленуватого до блідо-жовтого. Перезрілі насиченого кольору плоди дуже м'які, з тріщинами, і м'якоть стає рідкою.
Томат «Мікадо жовтий» — середньосстиглий сорт, дозрівання 110 днів після виходів, для відкритого та захищеного ґрунту. Високорослі до 150-200 см кущі з великими, м'ясистими, сонячно-жовтими, ароматними, 300-500-грамовими, округлими плодами, стійкі до хвороб. Використовують свіжими плодами та для перероблення.
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Країна виробник | Україна |
| Виробник | БЕТ |
| Користувальницькі характеристики | |
| Забарвлення листя | Зелені |
| Вид | Насіння приправ |
| Місце посадки | Для горщиків, Для саду |
| Відстань між рослинами | 30 см |
| Висота рослини | 50 см |
| Час цвітіння | березень |
| Діаметр квітки/плода | 0-5 см |
| Колір квітки | Жовтий |
| Кількість в упаковці, шт | 5 упаковок |
| Глибина посадки | 5 см |
| Місце посадки | Сонце |
| Період цвітіння (закінчення) | травень |
| Умови поливу | Помірний |
| Вологість грунту | Волога |
| Період посадки (закінчення) | травень |
| Бренд | Насіння України |
| Запах | Так |
| Зона морозостійкості | Зона 3-4 |
| Підходить під зріз | Так |
| Час посадки | березень |
| Час доставки | Відправка рослин здійснюється в ідеальний період для посадки рослин. Рослини, які потрібно висаджувати восени доставляються в період з 15 Вересня. Весняні рослини відправляються з 29 Березня. |
| Мінімальна сума замовлення | 200 грн. |
| Тип садивного матеріалу | Насіння |
| Тип продукції | Посівний (сіма) |
| Культура | Томат |
- Ціна: 56,91 ₴


