Рослина добре росте на сонячних ділянках. Найкращий ґрунт для посадки саджанців - нейтральний (pH 6-7), доповнений органічними сполуками. Поливати ожину можна не частіше одного разу на 10 днів. Сорт Sweetie Pie - лідер на присадибних ділянках. Молоді кущі саджають в заздалегідь підготовлені ямки розміром 50х50 см з відстанню між рослинами 100-120 см і 200-250 см в міжряддях. Посадивши у своєму саду кущі ожини, ви значно поліпшите здоров'я і будете насолоджуватися корисною ягодою круглий рік.
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Країна виробник | Україна |
| Користувальницькі характеристики | |
| Бренд | Флориум |
| Вид | Ожина |
| Час доставки | Відправка рослин здійснюється в ідеальний період для посадки рослин. Рослини, які потрібно висаджувати восени доставляються в період з 15 Вересня. Весняні рослини відправляються з 29 Березня. |
| Час посадки | березень |
| Час цвітіння | травень |
| Висота рослини | 90-120 см |
| Глибина посадки | 10 см |
| Діаметр квітки/плода | 0-5 см |
| Зона морозостійкості | Зона 3-4 |
| Кількість в упаковці, шт | 1 |
| Місце посадки | Для саду |
| Місце посадки | Сонце, Півтінь |
| Мінімальна сума замовлення | 200 грн. |
| Забарвлення листя | Зелені |
| Період посадки (закінчення) | травень |
| Період цвітіння (закінчення) | травень |
| Підходить під зріз | Немає |
| Розмір посадкового матеріалу | P9 |
| Відстань між рослинами | 50 сі |
| Тип садивного матеріалу | Саджанці |
| Умови поливу | Помірний |
| Колір квітки | Чорний |
Інформація для замовлення
- Ціна: 124,95 ₴



