Насіння картоплі перед посівом необхідно злегка проростити. Для цього їх слід замочити. Ніжні й тендітні паростки висаджують в теплий ґрунт. У лютому знадобляться тепличні умови, в яких вдасться отримати якісну розсаду до травня. Також в цьому місяці можна висаджувати у відкритий ґрунт і пророщені насіння картоплі.
У нашому інтернет магазині можна купити картоплю насіння і бульби.
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Країна виробник | Україна |
| Користувальницькі характеристики | |
| Бренд | Насіння України |
| Вид | ТМ SeedEra |
| Вологість грунту | Суха |
| Час доставки | Відправка рослин здійснюється в ідеальний період для посадки рослин. Рослини, які потрібно висаджувати восени доставляються в період з 15 Вересня. Весняні рослини відправляються з 29 Березня. |
| Час посадки | березень |
| Час цвітіння | червень |
| Висота рослини | 40-50 см |
| Глибина посадки | 5 см |
| Діаметр квітки/плода | 0-5 см |
| Запах | Немає |
| Зона морозостійкості | Зона 3-4 |
| Кількість в упаковці, шт | 0,02 г |
| Місце посадки | Для горщиків, Для саду |
| Місце посадки | Сонце |
| Мінімальна сума замовлення | 200 грн. |
| Забарвлення листя | Зелені |
| Період посадки (закінчення) | травень |
| Період цвітіння (закінчення) | травень |
| Підходить під зріз | Так |
| Відстань між рослинами | 30 см |
| Тип садивного матеріалу | Насіння |
| Умови поливу | Рідкісний |
| Колір квітки | Червоний |
Інформація для замовлення
- Ціна: 13,95 ₴




