Черемша дуже вологолюбна, тому оптимальними умовами для її зростання будуть тінь, прохолода і достатнє зволоження ґрунту. Насіння висівають під зиму або навесні після обов'язкової стратифікації протягом 90 днів. Цей процес імітує «зимову сплячку», тобто насіння перемішують з піском або торфом, зволожують і відправляють в холодильник або інше місце з температурою 0-3 ° С. Періодично їх потрібно зволожувати - достатньо одного разу на тиждень.
Оптимальною температурою для висадки насіння черемші вважається +20 º С. Їх сіють в лунки глибиною 4-5 см, між рядами необхідно дотримуватися дистанції близько 20 см. Рекомендовано присипати насіння перегноєм, змішаним з дрібним піском, а зверху все затягувати плівкою. Також можливо висаджувати черемшу за допомогою розсадника, в ролі якого, як правило, виступає ящик, але висаджувати її у відкритий ґрунт можна тільки через два роки.
Смакові якості. Листя черемші цінується за приємний часниковий смак і безліч корисних властивостей. Рослину радять вживати у свіжому вигляді. Чим довше термін її зберігання, тим більше вона втрачає смакові якості. Найбільш яскраво виражений смак у молодого листя до моменту цвітіння. Пізніше воно стає більш жорсткими та втрачає цілющі властивості. Черемша поєднує в собі смакові якості цибулі та часнику і не поступається їм у корисності. Вона багата в першу чергу аскорбіновою кислотою, мінеральними солями, фруктозою, каротином і іншими необхідними для організму корисними речовинами.
Черемша в кулінарії. У кулінарії черемша використовується як у свіжому вигляді, так і у вигляді добавки до різних страв. Вона добре поєднується з рибою, м'ясом, яйцями та овочами. Найчастіше зелень використовують як приправу. На зиму цю рослину маринують і засолюють.
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Країна виробник | Україна |
| Виробник | Насіння України |
| Тип продукції | Посівний (насіння) |
| Культура | Часник |
| Сорт/Гібрид | Черемша |
| Вага упаковки | 0.2 г |
| Користувальницькі характеристики | |
| Забарвлення листя | Зелені |
| Вид | Зеленні культури |
| Місце посадки | Для горщиків, Для саду |
| Відстань між рослинами | 30 см |
| Висота рослини | 50 см |
| Час цвітіння | травень |
| Діаметр квітки/плода | 0-5 см |
| Колір квітки | Зелений |
| Кількість в упаковці, шт | 0,2 г |
| Глибина посадки | 5 см |
| Місце посадки | Сонце |
| Період цвітіння (закінчення) | травень |
| Умови поливу | Помірний |
| Вологість грунту | Волога |
| Період посадки (закінчення) | травень |
| Бренд | Насіння України |
| Запах | Так |
| Зона морозостійкості | Зона 3-4 |
| Підходить під зріз | Так |
| Час посадки | березень |
| Час доставки | Відправка рослин здійснюється в ідеальний період для посадки рослин. Рослини, які потрібно висаджувати восени доставляються в період з 15 Вересня. Весняні рослини відправляються з 29 Березня. |
| Мінімальна сума замовлення | 200 грн. |
| Основні | |
| Тип садивного матеріалу | Насіння |
| Колір | Зелений |
| Рід рослини | Конвалія |
- Ціна: 15,95 ₴





