Зазвичай, вирощують однорічну астру за допомогою насіння, також можливий розсадний спосіб.
Час посадки. Висаджування насіння рекомендоване ранньою весною, оскільки ця сорт рослини є морозостійким, заморожування для неї не страшні.
Місце посадки. Ґрунт має бути досить пухкою та зволоженою. Астра світлолюбна, але й невелика затінність рослині не зашкодить. За потреби можна використовувати спеціальні мінеральні добрива.
Глибина посадки. Висаджують насіння неглибоко (до 3 см), засинаючи ґрунтом і поливаючи за потреби водою.
Догляд. Неймовірної краси рослина невибаглива в догляді та тішитиме вас, не доставляючи клопоту. Досить забезпечити своєчасне поливання, прибирання бур'яну та облягання ґрунту.
У нашому інтернет-магазині можна купити семена астры.
| Основні | |
|---|---|
| Країна виробник | Україна |
| Тип посадкового матеріалу | Насіння |
| Колір | Жовтий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Бренд | ТМ Садиба Центр |
| Вид | ТМ SeedEra |
| Вологість грунту | Помірно волога |
| Час доставки | Відправка рослин здійснюється в ідеальний період для посадки рослин. Рослини, які потрібно висаджувати восени доставляються в період з 15 Вересня. Весняні рослини відправляються з 29 Березня. |
| Час посадки | березень |
| Час цвітіння | серпень |
| Висота рослини | 70-80 см |
| Глибина посадки | 5 см |
| Діаметр квітки/плода | 10-15 см |
| Запах | Немає |
| Зона морозостійкості | Зона 9-10 |
| Кількість в упаковці, шт | 0,25 г |
| Місце посадки | Для клумби, Для саду, Бордюрні |
| Місце посадки | Сонце |
| Мінімальна сума замовлення | 200 грн. |
| Забарвлення листя | Зелені |
| Період посадки (закінчення) | травень |
| Період цвітіння (закінчення) | травень |
| Підходить під зріз | Так |
| Відстань між рослинами | 30 см |
| Умови поливу | Помірний |
| Колір квітки | Жовтий |
- Ціна: 9,95 ₴


