Посадка можлива як у відкритий, так і закритий ґрунт. Через тиждень після посадки можна очікувати перші сходів.
Час посадки. Насіння айстри висівають у відкритий ґрунт в середині-кінці весни. Попри те, що рослина досить холодостійка і переносить короткострокове зниження температури до -3 ° С, бажано уберегти її від можливих заморозків.
Місце посадки. Цей вид айстр буде дуже доречним доповненням в збірних квітниках. Переважно рекомендується місце з хорошим освітленням, ґрунт для активного зростання і цвітіння повинен бути пухким й досить зволоженим.
Глибина посадки. Насіння висівають неглибоко, оскільки воно дуже маленьке. У випадку з розсадою її необхідно висаджувати у відкритий ґрунт на пару сантиметрів глибше, ніж вона росла в розсадних місткостях.
Догляд. Рослина невибаглива і не вимагає особливих умов для зростання. Надавати полив необхідно в міру сухості ґрунту. Ґрунт варто очищати від бур'янів. Підживлення мінеральними добривами сприятиме більш активному росту і тривалому цвітінню.
У нашому інтернет магазині можна купити насіння айстри.
| Основні | |
|---|---|
| Країна виробник | Україна |
| Тип посадкового матеріалу | Насіння |
| Колір | Фіолетовий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Бренд | ТМ Садиба Центр |
| Вид | ТМ SeedEra |
| Вологість грунту | Помірно волога |
| Час доставки | Відправка рослин здійснюється в ідеальний період для посадки рослин. Рослини, які потрібно висаджувати восени доставляються в період з 15 Вересня. Весняні рослини відправляються з 29 Березня. |
| Час посадки | березень |
| Час цвітіння | серпень |
| Висота рослини | 70-80 см |
| Глибина посадки | 5 см |
| Діаметр квітки/плода | 10-15 см |
| Запах | Немає |
| Зона морозостійкості | Зона 9-10 |
| Кількість в упаковці, шт | 0,25 г |
| Місце посадки | Для клумби, Для саду, Бордюрні |
| Місце посадки | Сонце |
| Мінімальна сума замовлення | 200 грн. |
| Забарвлення листя | Зелені |
| Період посадки (закінчення) | травень |
| Період цвітіння (закінчення) | травень |
| Підходить під зріз | Так |
| Відстань між рослинами | 30 см |
| Умови поливу | Помірний |
| Колір квітки | Фіолетовий |
- Ціна: 8,95 ₴


