Айстру Піонен Шамоіс Турм можна висаджувати як у відкритий, так і закритий ґрунт. Від моменту посадки до появи перших проростей може пройти менш як тиждень.
Час посадки. Оптимальним періодом для посадки насіння айстри буде середина-кінець весни.
Місце посадки. Айстри люблять пухкий повітряний ґрунт. Оптимальним буде місце з постійним джерелом світла, оскільки айстри дуже світлолюбні рослини.
Глибина посадки. Висаджувати насіння айстри необхідно неглибоко, в лунки до 3 см. Таким чином, досить маленькому насінню простіше буде прорости.
Догляд. Айстри - невибагливі рослини. Вони досить світлолюбні, але при цьому холодостійкі і можуть переносити короткочасне зниження температури до -3 ° С. Для пишного і тривалого цвітіння досить забезпечити своєчасний полив, прибирання бур'янів, періодичне розпушення ґрунту. За потреби також можна застосовувати мінеральні добрива.
| Основні | |
|---|---|
| Країна виробник | Україна |
| Тип посадкового матеріалу | Насіння |
| Колір | Помаранчевий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Бренд | ТМ Садиба Центр |
| Вид | ТМ SeedEra |
| Вологість грунту | Помірно волога |
| Час доставки | Відправка рослин здійснюється в ідеальний період для посадки рослин. Рослини, які потрібно висаджувати восени доставляються в період з 15 Вересня. Весняні рослини відправляються з 29 Березня. |
| Час посадки | березень |
| Час цвітіння | червень |
| Висота рослини | 70 см |
| Глибина посадки | 5 см |
| Діаметр квітки/плода | 10-15 см |
| Запах | Немає |
| Зона морозостійкості | Зона 9-10 |
| Кількість в упаковці, шт | 0,25 г |
| Місце посадки | Для клумби, Для саду, Бордюрні |
| Місце посадки | Сонце |
| Мінімальна сума замовлення | 200 грн. |
| Забарвлення листя | Зелені |
| Період посадки (закінчення) | травень |
| Період цвітіння (закінчення) | травень |
| Підходить під зріз | Так |
| Відстань між рослинами | 30 см |
| Умови поливу | Помірний |
| Колір квітки | Помаранчевий |
- Ціна: 9,95 ₴


